Kaip numesti svorio
Šeštadienis 20 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

2014 metų horoskopas

2015 metų horoskopas

2014 m. bus ganėtinai sunkūs ir netgi reikšmingais daugeliui žmonių. Išskirtiniu 2014 metų bruožu būtų galima isskirti tai, kad žmonėms teks susivienyti, kad atsilaikyti prieš gamtos išdaigas ir kataklizmas. 2014 metai ruošia žmonėms nemenkai išbandymų. Šie metai privers ne vieną parodyti savo individualumą, išsiugdyti stipriąsias asmenines savybes, ypač tai liečia stipriuosius horoskopo ženklus – Skorpioną, Aviną ir Liūtą. Šie ženklai labiau nei kiti bus linkę kurti individualią veiklą.

Kas liečia labiau priklausomus ženklus, tokius kaip Žuvis, Šaulys, Vėžys ir Svarstyklės, šie žmonės sieks susivienyti, kas jiems padės išsilaikyti šiais ne itin paprastais metais, kuomet žadama ekonominė krizė.

Atsižvelgiant į tai, išsaugs žmonių skaičius, kurie užsiima moksliniais tyrimais, siekiantys parodyti save techninėje srityje. Nemaža dalis žmonių 2014 metų pradžioje parodys savo kūrybinius sugebėjimus. Tarp kita ko, nemaža dalis sulauks pripažinimo ir taps žinomi dėl savo talento. Išskirtinai seksis Mergelės, Šaulio ir Žuvies ženklams.

2014 metu horoskopas1Darbinės ambicijos bus pagrindinė konfliktų priežastis, ypač pasireikš Dvyniai ir Avinas, kurie bus nusiteikę itin karingai ir „eis per kitų galvas“, svarbu tik kad pasiektų savo tikslo. Žmonėms, kurie linkę konfliktus spręsti taikiomis priemonėmis, išsilaikyti 2014 metais savo darbinėse pareigose bus sunkoka.

Agresyvi naujųjų metų pradžia žmogiškuosius santykius nuolat keis. Žmonės rečiau susipažins ir užmegs santykius. Ypatingai maža tikimybė metų pradžioje sukurti naujus, tvirtus, ilgalaikius tarpusavio santykius. Dažnai tai bus trumpalaikiai santykiais, su menka ilgalaikių santykių perspektyva. Tai ypač taikytina Svarstyklėms ir Skorpiono ženklui, nes 2014 metais juos valdys stipri seksualinė energija. Šie žmonės dažniau sieks materialinio ir seksualinio pasitenkinimo, o spruks tuoj pat, kai išgirs kalbant apie vaikus ir rimtus santykius. Šie ženklai bus linkę sutikti su vedyboms iš išskaičiavimo. Žuvis, Mergelė ir Avinas bus linkę į nervingumą, todėl santykiai su šiais zodiako ženklais bus itin komlikuoti.

2014 metų horoskopas stipriai veiks tėvų – vaikų santykius. Numatomas santykių pagerėjimas, vaikai atidžiau klausys tėvų patarimo, padės jiems spręsti kilusias problemas. Lygiai taip pat ir su tėvais, tėvai išgirs vaikus, atsitrauks nuo darbų, dalinsis nuoširdžiu ir šiltu bendravimu.

Kas liečia atostogas, ryškiau pasižymės – Vandeniai, Avinas, Liūtas, Svarstyklės. Šių ženklų žmonės dažniau nei kiti atsitrauks nuo darbų ir leisis į keliones.

Artėjančiais 2014 metais, laisvą laiką žmonės bus linkę praleisti ramiau, nei 2013 metais, kai buvo reikalingas aktyvus, energingas, įspūdžių kupinas polsis. Greičiausiai tai susiję su tuo, kad 2014 metai nusimato sunkūs – žmonės jausis išsekę ir pavargę, todėl poilsio būdai bus kur kas paprastesni – žvejyba, pasiplaukiojimas baseina, knygos.

2014 metai, ne tie metai, kuomet norėsis išbandyti sveikos mitybos principus. Anaiptol, šiais metais žymiai daugiau žmonių pradės rūkyti nei mes šį žalingą įprotį. Lygiai tokia pati tendencija numatoma ir tarp sportuojančiųjų bei besilaikančiųjų dietos. 2014 metais tiesiog apims dietų manija, kuomet žmogus manys privalantis numesti keletą kilogramų. Tačiau šie išbandymai ne kiekvienam, o tik kai kuriems zodiako ženklams – Ožiaragiui ir Avinui. Šie žmonės pagerins savo savijautą ir išvengs kitų negandų.

Trumpai tariant, 2014 metai sustiprins žmones ir pakeis ne vieno supratimą apie šį pasaulį. Visa tai 2015 metus padės nugyventi ramiai ir lengvai.

ĮDOMU! –  2014 metų meilės horoskopas

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:

Kiti straipsniai apie svorio metimą

Parašykite komentarą