Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/tailando/domains/asliekna.lt/public_html/wp-content/plugins/nqs-help/nqs-help.php on line 17

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7.0 with no alternative available. in /home/tailando/domains/asliekna.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 4034
❤ Kaip sulieknėti prieš vestuves | Kaip numesti svorio ❤
Kaip numesti svorio
Pirmadienis 26 Rugsėjis 2022
mitybos planai
asliekna

Kaip sulieknėti prieš vestuves


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/tailando/domains/asliekna.lt/public_html/wp-content/plugins/nqs-help/filters.php on line 469

Kiekviena mergina svajoja ištekėti ir kad jos šventė būtų pati nuostabiausia. Besiruošiant vestuvėms svarbu ne tik nuotakos suknelė, šukuosena, makiažas, fotografas, šventės vieta, gėlės, tortas ir pan., bet taip pat ir kūno linijos. Sulieknėti ar bent jau patobulinti kai kurias kūno vietas nori kiekviena nuotaka.

Kaip sulieknėti prieš vestuves?

Paprastai pirmasis signalas, kad reikia sulieknėti jus pasiekia matuojantis nuotakos suknelę. Jums atrodo, kad suknelė atrodytų gražiau sulieknėjus vos keletu kilogramų. Kaip žinia stresinės situacijos mus veikia skirtingai – vieni patirdami stresą lieknėja, o kiti stresinėje situacijoje, pavyzdžiui, prieš vestuves, pradeda stambėti vis dažniau ir dažniau praverdami šaldytuvo duris.

kaip suliekneti pries vestuvesSveika mityba – gražaus kūno garantija!
Valgykite daugiau daržovių ir vaisių. Tuo pačiu jūs pagerinsite savo išvaizdą, oda atrodys skaistesnė, patrauklesnė, o jums nereikės sukti galvos dėl odos būklės darantis makiažą – jis atrodys nepriekaištingai.

Pusryčiai, tai pats svarbiausias dienos maistas. Būtent ryte jūs galite sau leisti viską, tačiau dieną reiktų valgyti mažai, bet ne rečiau, kaip kas 2-3 valandas. Nakčiai galite išgerti stiklinę kefyro, tačiau daugiau nieko nevalgykite.
Kitas etapas – fizinis aktyvumas. Jeigu rytais bėgiojote, o po vestuvių to nebedarote – be reikalo, pradėkite vėl. Bėgimas taip pat labai naudingas jūsų organizmui ir neleis jums priaugti svorio. Jeigu visgi bėgioti jūs negalite – užsiimkite gimnastika.
Jeigu norite atrodyti nepriekaištingai pačią svarbiausią savo gyvenimo dieną, atminkite, kad turėsite planuoti savo grafiką toli į priekį, tam kad sulieknėti ir puikiai atrodyti visose fotografijose.
Ir štai artėja jūsų vestuvių diena, o jūs nepatingėjote laikytis mūsų patarimų – valgėte sveiką maistą, bėgiojote ryte ir darėte mankštą, o keletas nereikalingų kilogramų ištirpo nepastebimai. Jūs puikiai jaučiatės ir atrodote.  Sveikiname!

Nusprendus laikytis dietos rekomenduojame pasinaudoti mūsų Lieknėjimo dienoraščiu, kuris padės fiksuoti kaip keitėsi Jūsų svoris dietos metu.  O jeigu smalsu kaip numetė svorį kiti mūsų lankytojai spauskite čia.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tailando/domains/asliekna.lt/public_html/wp-content/themes/kaipnumestisvorio/single_simple.php on line 88
Parašykite komentarą