Kaip numesti svorio
Penktadienis 21 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

7 požymiai, kad dieta neveikia: ką daryti?

Dieta ne katorga! Taip atsitinka, kad netgi griežtai laikantis dietos rezultatai nedžiugina. Neveltui yra sakoma, kad kiekvienas organizmas reaguoja individualiai.

Taigi, 7 pagrindiniai požymiai, kad dieta neveikia:

1. Nuolatinės mintys apie valgį
Dietos metu neturite jausti alkio. Teisinga dieta apskaičiuota taip, kad organizmas gautų reikalingą energiją, tačiau nepriaugtumėt papildomų kilogramų. Taigi, jeigu nuolat jaučiate alkį, padidinkite kalorijų paros normą, kitaip lėtės medžiagų apykaita, svoris augs, o ne mažės.

2. Fantazijos apie tai, ką valgysi pusryčiams, pietums ar vakarienei
Jeigu nuolat jauti pagundą, tai ženklas, kad per daug iš savęs reikalauji ir be pagrindo išbraukei iš savo maisto raciono esmines produktų grupes. Įsitikink, kad gausi iš maisto viskas reikalingas maisto medžiagas ir mėgaukis tuo ką valgai.

3. Kur tik pažvelgtum žmonės vis valgo, parduoda arba reklamuoja maistą
Paanalizuok savo dietą, kodėl tu tokia alkana. Gali pabandyti padalinti dienos maisto kiekį į 5 nedideles porcijas, visa tai paskatins metabolizmo procesą ir sumažins alkio jausmą.

4. Tu slapta valgai uždraustą maistą
Pabandyk šiek tiek pakoreguoti savo mitybą ir įvesk savo mėgstamų produktų, kitaip pagunda su kiekviena diena stiprės ir stiprės.

ka daryti kai dieta neveikia5. Sutrikęs miego ritmas
Tai gali būti susiję su maisto medžiagų trūkumu, kaip rezultatas netinkamai pasirinktos dietos, tačiau priežastis gali būti ir ta, kad tavo organizmas nepasiruošęs miegui. Pabandyk pagulėti levandų aliejaus vonioje arba paskaityti mėgstamą knygą viena valanda prieš miegą.

6. Tau nepatinka maistas, kurį valgai
Dieta, kurios produktai tau nepatinka nebus efektyvi, todėl būtina iš naujo peržiūrėti maitinimosi planą. Maistą, kuris tau nepatinka pakeisk tuo, kuris tau patinka, tačiau atsižvelk, kad būtų ne daugiau kaloringas.

7. Tu blogai jautiesi, esi nepatenkinta savimi
Tai reiškia, kad tokia dieta per daug sunki Jums, o Jūsų organizmui trūksta kai kurių maistinių medžiagų. Nutraukite dietą ir apsilankykite pas dietologą, kuris patars Jums, kaip elgtis toliau

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą