Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Lieknėjimo dienoraštis

Kas yra lieknėjimo dienoraštis?

Mūsų siūlomas lieknėjimo dienoraštis yra unikalus neturintis analogų lieknėjimo padėjėjas.  Dienoraščio pagalba Jūs galėsite stebėti kaip Jums sekasi laikytis bet kokios lieknėjimo dietos ar konkretaus lieknėjimo plano. Dienoraštis skirtas tam, kad galėtumėte stebėti savo svorio pokyčius, matyti kaip sekasi kitiems ir pakartoti jų sėkmingą dietą.

Jūs turėsite galimybę fiksuoti visą vartojamą maistą nuo dietos pradžios iki jos pabaigos, paskaičiavus kalorijas galėsite jas įrašyti ir peržiūrėti kiek suvartojote jų per dieną, vėliau savo svorio pokyčius matysite grafike. Asliekna.lt kalorijų lentelės padės Jums nesunkiai suskaičiuoti suvartotas dienos kalorijas.

Kaip naudotis lieknėjimo dienoraščiu?

Lieknėjimo dienoraštis yra nemokamas, Jums tereikia prisiregistruoti svetainėje ir pradėti jį pildyti.  Prisiregistruokite kaip parodyta šiame paveikslėlyje paveiksliukas 1.  Prisiregistravus pradėkite pildyti naują dienoraštį paspaudus „ Sukurti naują lieknėjimo dienoraštį“ kaip parodyta šiame paveikslėlyje paveiksliukas 2.

Užpildykite visus būtinus laukus kaip pavaizduota šiame paveikslėlyje paveiksliukas 3, pasirinkite dietos statusą „Vieša“ ar „Privati“ ir paspauskite raudoną mygtuką „Pradėti dietą“.

lieknejimo dienorastisPradėjus pildyti lieknėjimo dienoraštį rekomenduojame fiksuoti visą vartojamą maistą. Tokiu būdu Jūs žinosite, kaip Jums sekasi siekti savo tikslo –  laikytis lieknėjimo plano, o numetus svorį Jūs žinosite kaip tiksliai to pasiekėte.

Pirmą dieną pradėkite pildyti nuo pusryčių.  Įrašykite ką suvalgėte pusryčiams ir paspauskite mygtuką „Išsaugoti dienos informaciją“ paveiksliukas 4.

Kalorijų ir svorio laukai nėra privalomi. Suvartotas dienos kalorijas apskaičiuokite patys ir įrašykite jas į atitinkamus laukelius.

Norėdami redaguoti ar papildyti savo lieknėjimo dienoraštį paspauskite „Mano dienoraščiai“ ir mygtuką „Redaguoti“ paveiksliukas 5. Įrašius bet kokius dienoraščio pakeitimus juos reikia išsaugoti paspaudus mygtuką „Išsaugoti dienos informaciją“.

Svorio pokyčius galima peržiūrėti grafike nuo pat pirmos dienos. Praėjus keliems mėnesiams ar metams Jūs matysite kaip kito Jūsų svoris. Svorio grafiką galima peržiūrėti paspaudus mygtuką „Mano svorio grafikas“ kaip parodyta ant paveikslėlio paveiksliukas 6.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Lankytojų komentarai
RexonbokSemeSamn 2022-10-07
Netinkamas komentaras
Kraunasi

<a href=>https://loveplanet.gq/</a>

blog9tseo 2022-11-25
Netinkamas komentaras
Kraunasi

SEO 2023
<a href=https://blog9t.blogspot.com>blog9t</a>

Parašykite komentarą