Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Kaip pasirinkti sužadėtuvių žiedą

Kai viskas paruošta sužadėtuvėms – lieka tą nepakartojamą akimirką išgirsti iš mylimosios lūpų tik vienintelį žodį – TAIP!

Sužadėtuvės – tai vienas svarbiausių žingsnių, dviejų žmonių gyvenime, kurio pasekoje būna – vestuvės. Tai trumpesnis ar ilgesnis periodas, tarp laiko, kuomet planuojamos ir ruošiamasi vestuvėms, todėl labai svarbu tinkamai pasipiršti, kad tas nuostabusis jausmas lydėtų visą gyvenimą.

Vestuvinis ir sužadėtuvių žiedas turi ypatingą reikšmę – žiedo apskritimas simbilizuoja gyvenimo ratą ir jeigu mergina priima žiedą, tai reiškia, ji sutinka tekėti ir būti to vyro žmona. Įprastai sužadėtuvių žiedą savo išrinktąjai dovanoja vyras, prašydamas savo mylimosios rankos, bet šiais laikais, pasipiršti gali ir moteris.

Sužadėtuvių žiedas – būsimo jaunavedžio dovana, pasipiršimas ir prašymas savo merginos tapti jo žmona, jo gyvenimo palydove.

Dažniausiai vaikinas perka žiedą savo būsimąjai, bet kartais merginos visiškai neprieštarauja ir pačios pasirinkdamos, joms labiausiai patinkantį žiedelį, bet žinoma, tuomet staigmena praranda staigmenos efektą…

Kaip pasirinkti sužadėtuvių žiedą, iškyla dažnas klausimas, todėl svarbūs keli aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti, pasidomėti, tam, kad mergina pasijaustų ypatinga ne tik išgirdusi žodžius „Ar tekėsi už manęs“, bet ir maloniai nustebusi dovanotu jos stiliaus ir skonio žiedu.

4 žingsniai iki tobulo žiedo:

  1. Slapta pasidairykite po jos papuošalų dėžutę, pasidomėkiet kokius papuošalus labiausiai mėgsta, ar tai būtų auksas, ar sidabras, o gal papuošalai turi labai daug elementų.
  2. „Pasiskolinkite“ vieną žiedą, gal galėtumėte parodyti juvelyrui arba juvelyrikos parduotuvės darbuotojai, kad būtų reikiamas dydis, ir vėl nepastebimai, padėkite žiedą į vietą. Galite paprašyti draugų, geros pažystamos, sesers pagalbos renkantis modelį, spalvą, dydį, tik pasistenkite, kad ši paslaptis išliktų ir nebūtų pasiekusi būsimos jaunosios anksčiau už dovanojąmą sužadėtuvių žiedą.
  3. Pagalvokite, kiek galite skirti pinigų žiedui ir tai nebūtinai turi būti beprotiškai didelė suma, bet jeigu galimybės leidžia ir yra toks noras, be to atsiminkite, kad mylimoji visą gyvenimą mūvės šį žiedą, galbūt verta pasirinkti ir šiek tiek prabangesnį, gražesnį, bet griežtų taisyklių, kokia tai turi būti suma – nėra.
  4. Pasirinkite juvelyrą ir netgi jeigu dar tiksliai nežinote, koks tas žiedas turėtų būti, visada gausite patarimų iš šios srities specialisto. Galite taip pat nueiti į juvelyrikos parduotuvės saloną ir pasirinkti jau pagamintą sužadėtuvių žiedą, tiesa, tai bus ne vienetinis egzempliorius, tad viskas priklauso, tik nuo Jūsų norų, galimybių ir fantazijos.

kaip pasirinkti suzadetuviu ziedaSužadėtuvių žiedas yra, belieka tik sugalvoti kaip pasipiršti, ar tradiciškai, atsiklaupus ant vieno kelio, ištiesus dėžutę su sužadėtuvių žiedu tarti „Ar būsi mano žmona? “, o gal sugalvoti netradicinį būdą? Pačios įsimintiniausios piršlybos, būna tuomet, kai pavyksta nustebinti savo merginą ir padaryti staigmeną. Tai gali būti Jūsų pamėgta vieta, arba pirmo susitikimo, bučinio vieta. Tai gali būti pilna arena žmonių, o gali būti ir romantiška vakarienė dviem… tik Jūs vienas žinote tą vietą ir laiką. Pasipirškite ten, kur prasidėjo Jūsų meilė…

Būtinai sužadėtuvių žiedą padovanokite jam skirtoje dėžutėje, ne deserte ar šompano taurėje, helio balionuose ar prie gyvūno pavadėlio, tai gali būti romantiška, bet istorijų būna įvairių ir kartais toks pasipiršimas, gali sukelti problemų.

Sužadėtuvių žiedas yprastai yra mūvimas ant kairės rankos bevardžio piršto, nes tikima, kad šis pirštas yra susietas su širdimi, bet tai nėra griežti reikalavimai ir dauguma renkasi individualų sužadėtuvių žiedo mūvėjimo būdą. Tai kiekvieno pasirinkimas, kaip yra patogu ir kaip norisi.

Kai viskas paruošta sužadėtuvėms, žiedas dėžutėje, scenarijus pakartotas – belieka tą nepakartojamą akimirką išgirsti iš mylimosios lūpų tik vienintelį žodį – TAIP!

Šaltinis Vestuviupartneris.lt

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Lankytojų komentarai
Karolinute 2020-06-23
Netinkamas komentaras
Kraunasi

Aš rinkausi tiesiog klasikinį sužadėtuvių žiedą iš https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/, dydį sužinojau paėmęs jos jau turimą žiedą, viskas išėjo labai gerai, bet buvo baisiausia diena mano gyvenime

ramuneug 2020-06-30
Netinkamas komentaras
Kraunasi

Man pasipiršo prie jūros per atostogas Nidoje ir tikrai netrūko nieko, nei egzotikos, nei kažkokių įmantrybių, viskas buvo labai nuoširdu, sava ir jauku. Labai nustebau, nes visiškai nesitikėjau kai tiesiog išėjome pasivaiksčioti pajūriu, o jis tiesiog priklaupė su labai ilgai lauktu žiedeliu iš mylimiausios parduotuvės 🙂

gerdunka222 2022-06-19
Netinkamas komentaras
Kraunasi

maniškis mane labai nustebino.. mano mėgstamiausia spalva yra žalia, tikrai nesitikėjau, kad taip pataikys, bet dabar pas mane ant rankos puikuojasi žiedas <a href="https://auksostilius.lt/collections/ziedai-su-brangakmeniais">žiedas su smaragdu</a>..

Parašykite komentarą