Kaip numesti svorio
Ketvirtadienis 23 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

Masažas – puiki dovana brangiam žmogui

Masažas daugeliui asocijuojasi su poilsiu, atsipalaidavimu ir neretai primirštama pagrindinė – gydomoji – masažo funkcija. Masažuojant siekiama teigiamo poveikio visam žmogaus organizmui arba jo dalims. Masažas – puiki priemonė gerinti kraujotakai, gydyti sužalojimams bei mažinti stresui ir nuovargiui. O pastarųjų mūsų gyvenime tikrai netrūksta.

Masažo dovanos JAM ir JAI internetu >>

Daugelio gyvenimo ritmas yra labai įtemptas, pagrįstas nuolatiniu skubėjimu, poilsio stoka, o tai suponuoja išsekimą, stresą ir įvairių ligų atsiradimą. Todėl privalu atrasti laiko sau, apsilankyti masažo salone, kur kvalifikuoti specialistai padės Jūsų kūnui atsipalaiduoti ir įgauti naujos energijos.

masazo dovanu kuponasTailando ir Kambodžos masažai: profesionalumas ir nauda

 „Tailando ir Kambodžos masažai“ – profesionalų komanda, užtikrinanti, kad šiame salone Jums ar Jūsų artimam žmogui bus atliktas aukščiausios kokybės masažas, garantuosiantis puikius rezultatus. Po masažo jausitės neįprastai pailsėjęs, kupinas jėgų.

Vos pravėrę šio masažo salono duris pasijusite tarsi įžengę į ramybės ir paslaptingumo oazę. Rytietiškos atmosferos dvelksmas, jauki aplinka, malonus aptarnavimas, profesionalių specialistų konsultacijos ir masažai – visa tai sudarys idealias sąlygas pailsėti ir Jūsų kūnui, ir sielai, įgauti daug teigiamų emocijų.

Masažas kaip dovana

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms – visi įsisukame į kalėdinių dovanų paieškos šurmulį. Nepamirškite, kad geriausia dovana yra puikus ir nepamirštamas laikas, nes būtent laiko negali susigrąžinti, pakartoti ir nusipirkti. Tad jei norite artimam žmogui padovanoti nepamirštamą dovaną – masažas bus puikus pasirinkimas.

Masažo dovanų kuponas bus puiki dovana mylimam žmogui, šeimos nariui, draugui ar kolegai. Padovanokite galimybę pasimėgauti ypatingu poilsiu. Dovanų čekį galite įsigyti internetu be tarpininkų čia.

Jei ieškote dovanos porai arba norite romantiškai laiką praleisti su savo antrąja puse, padovanokite masažą dviems. Šio masažo koncepcija – dviems asmenims vienu metu atliekamas masažas. Romantikai stiprinti naudojami eteriniai aliejai, kurie savo atpalaiduojančiomis bei raminančiomis savybėmis padeda atsipalaiduoti mintims, kūnui, tarsi nusikelti iš kasdienybės į kitą erdvę, kur esate tik Jūs, Jūsų antroji pusė ir neapsakomai maloni ramybė. Masažas dviems bus ideali dovana įsimylėjėliams, jaunavedžiams, vestuvių metines švenčiančiai porai.

masazas vilniusPlatus asortimentas: kokį masažą pasirinkti?

„Tailando ir Kambodžos masažai“ klientus džiugina labai plačiu masažų asortimentu. Jei ieškote dovanos asmeniui, kuris ypač atsidavęs darbui, jam skiria ženkliai daugiau dėmesio nei poilsiui, dirba daug ir sunkiai, tuomet padovanokite jam atpalaiduojantį masažą. Šio masažo technika grindžiama lėtų ir plačių judesių naudojimu įtampai mažinti, trumpais tempimo judesiais pavargusiems raumenims atpalaiduoti bei viso kūno masažavimu naujai energijai įgauti. Jūsų dovana bus ne tik maloni, tačiau ir labai naudinga.

Vyrui, tėčiui, draugui padovanokite sportinį masažą – tai labai populiarus pasirinkimas, ieškant dovanų vyriškos lyties atstovams. Esminiai šio masažo principai – greitis ir stiprumas, padedantys stimuliuoti viso kūno raumenis. Masažas grindžiamas ne tik plaštakų, tačiau ir alkūnių, dilbių naudojimu. Sportinio masažo naudos amplitudė labai plati: nuo gerėjančių odos funkcijų iki teigiamos įtakos kraujo sistemai.

Ideali dovana moteriai – viso kūno ir veido masažas. Ne paslaptis, kad moterys ypač daug laiko skiria veido odos priežiūrai, išduodančiai, jei kamuoja stresas, nuovargis ir poilsio stoka. Veido masažas stabdo senėjimo procesus, mažina raukšlių atsiradimą, išlygina odos spalvą, išvalo poras ir kt. Todėl tokia dovana puikiai tiks ir jaunai, ir brandaus amžiaus moteriai.

O jei  norite kažko netradicinio ir originalaus – padovanokite tailandietišką masažą. Šis masažas išsiskiria savita technika, grindžiama masažuotojo keliais, alkūnėmis, plaštakomis atliekamais paspaudimais, tempimais ir viso kūno mankštinimu.

Dovanodami mylimam žmogui masažo dovanų kuponą, Jūs dovanojate jam ypatingą poilsį ir didelę naudą jo sveikatai.

Masažo dovanos JAM ir JAI internetu >>

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą