Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/tailando/domains/asliekna.lt/public_html/wp-content/plugins/nqs-help/nqs-help.php on line 17

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7.0 with no alternative available. in /home/tailando/domains/asliekna.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 4034
❤ Reklama lieknėjimo produktams - Straipsnių talpinimas ❤
Kaip numesti svorio
Pirmadienis 26 Rugsėjis 2022
mitybos planai

Reklama asliekna.lt


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/tailando/domains/asliekna.lt/public_html/wp-content/plugins/nqs-help/filters.php on line 469

Kodėl reklamuotis pas mus?

ASLIEKNA.LT svetainė yra lyderis sveikos gyvensenos ir svorio metimo srityje Lietuvoje. Pagal daugumą populiariausių užklausų apie svorio metimą ir sveiką mitybą svetainė yra pirmose vietose (pvz:. sveika mityba, kaip numesti svori, veiksmingos dietos) arba įeina į Top 10 ( kaip sulieknėti, svorio metimas ).

Svetainės lankomumas auga kas mėnesį. Dabartinis ASLIEKNA.LT  lankomumas yra daugiau nei 11 000 lankytojų per mėnesį. Planuojama ir toliau didinti svetainės lankytojų srautus iškeliant tinklalapį pagal kitas populiarias užklausas.

Kviečiame bendradarbiauti dietologus ir kitas svetaines.

Reklamos galimybės:

  • baneriai
  • straipsniai,
  • produktų katalogai
  • naujienlaiškiai

Jus galite užsisakyti straipsnio talpinimą internetu čia >>

Už vienkartinį mokestį gaunate prisijungimus su galimybę talpinti informaciją apie savo produktus su nuoroda į savo svetainę.

Kokia nauda iš straipsnių ir banerių?

Produktai skirti lieknėjimui patalpinti mūsų kataloge yra aukštai reitinguojami Google paieškos sistemoje. Pvz. pagal užklausą „lieknejo dirzas“ asliekna.lt produktų katalogas yra pirmoje vietoje (žiūrėkite paveiksliuką žemiau)

Didėle SEO nauda. Talpindami svetainėje asliekna.lt jūs gaunate naudingas SEO nuorodas į jūsų svetainę. Nuorodos gautos iš teminių portalų aukštai vertinamos Google paieškos sistemos ir yra žymiai naudingesnės nei nuorodos gautos iš svetainių neturinčių nieko bendro su jūsų svetainės tematika.

Asliekna.lt SEO rodykliai: DA-30; PA-35; mR-5,15; mT-5,40

Pradėkite rūpintis savo svetainės reitingais, lankomumu ir pardavimais šiandien ir susisiekite su mumis.

Dėl reklamos svetainėje ir bendradarbiavimo kreipkitės el. paštu asliekna@gmail.com