Kaip numesti svorio
Šeštadienis 22 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Liekninamasis ir anticeliulitinis masažas namuose: ką verta išbandyti

Norėdamos dailesnių kūno formų, į pagalbą galime pasitelkti masažą, kurį nesunku atlikti pačioms namuose. Dabar šia procesui siūloma įvairiausių priemonių: nuo paprasčiausių aliejų iki keisčiausiomis funkcijomis pasižyminčių aparatų. Tačiau tam, kad masažo rezultatas džiugintų, reikia ne tik nepatingėti skirti sau daugiau dėmesio, bet ir pakalbėti su specialistais, kurie patartų, į ką atkreipti dėmesį darantis masažą.

Skatykite: Tailandietiškas anticeliulitinis masažas – kas tai?

Medaus masažas

Šiam labiausiai tinka skystas medus (galite jį ir pašildyti), taip pat, kad pasiektumėte didesnį efektą, sumaišytas su mėgstamu eteriniu aliejumi. Sakoma, kad lieknėjančiosioms itin tinka greipfrutų eterinis aliejus. Ant probleminių vietų užtepkite paruošto medaus ir švelniai įtrinkite į odą, tuomet priglauskite delnus ir staiga atitraukite juos, kad sukurtumėte vakuumo efektą. Taip plekšnodamos, masažuokite pilvą, kojas, šlaunis, rankas. Tiesa, atsargiai reikėtų elgtis toms, kurių kapiliariai išsiplėtę, kurias vargina odos ligos ar yra alergiškos medui. Tokiu atveju geriau rinktis kitokią masažo rūšį. Nepersistenkite staigiai atplėšdamos rankas, kad nepažeistumėte ir nesudirgintumėte odos.

liekninamasis ir anticeliulitinis masazas namuose ka verta isbandytiVandens masažas kūnui

Sustangrinti odą galite ir labai paprastu būdu. Svarbiausia – kuo stipresnė ir šaltesnė vandens srovė. Dabar daugumoje dušo galvučių galima reguliuoti vandens srovę, tad jums tereikia pasirinkti ją stipresnę ir nukreipti į problemines vietas. Taip pamasažavusios kūną, pamatysite, kad jis tapo kur kas tvirtesnis ir stangresnis, o jeigu dar po tokios procedūros ištepsite kūną specialia anticeliulitine priemone, tuomet rezultatas jus dar labiau nudžiugins.

Masažas vakuuminėmis taurėmis

Jos vadinamos tikru atradimu norinčioms padailinti kūno formas. Tiesa, šios taurės turi ir nemažai naudojimo taisyklių. Svarbiausia, kad nepersistengtumėte jomis masažuodamos, nes gali likti mėlynių, taip pat turite atsižvelgti į sveikatos, odos būklę ir pan. O pats masažo principas visai nesunkus: reikia ištepti kūną anticeliulitiniu aliejumi ir priglausti taurę taip, kad ji įtrauktų odą. Belieka vedžioti sukamaisiais judesiais po problemines kūno vietas (geriausia šlaunis ir sėdmenis) ir laukti rezultatų. Vis dėlto geriausia iš pradžių pasitarti su specialistu, kad jis paaiškintų, kokia technika tinkamiausia. Juk matomo rezultato norisi visoms, ar ne? (Vakuuminių taurių aprašymas čia)

Masažo aparatai

Galima įsigyti visai paprastų masažuoklių su gumbeliais arba nusipirkti specialų aparatą. Tačiau, atsižvelgiant į apklausų duomenis, moterys paprastai juos greitai pamiršta, ir masažo aparatai toliau dulka spintelėje… Jei visgi jau nusprendėte tokį įsigyti, prieš rinkdamosi geriau pasitarkite su specialistu, kuris būtų efektyviausias. Dabar galima įsigyti ir vakuuminius, kurie veikia tokiu pačiu principu kaip jau aprašytos vakuuminės taurės, ir su infraraudonaisiais spinduliais, esą teigiamai veikiančius odos būklę bei spartinančius celiulito nykimą, ir su įvairiausiais keičiamais antgaliais…

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą