Kaip numesti svorio
Šeštadienis 25 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

Tailandietiškas anticeliulitinis masažas

Tailandietiškos masažo tradicijos kovai su celiulitu

Pamatyti celiulito požymius ant savo kūno – kiekvienos moters baisiausias košmaras. Tuo labiau, jog visos žino, arba bent jau girdėjo, kiek daug reikia pastangų norint atsikratyti ta „apelsino žievele“ nuo šlaunų ir sėdmenų. Būdų kovoti su celiulitu esama pačių įvairiausių, tačiau šiandien pakalbėsime apie ypatingu ir itin efektyviu dėl savo atlikimo technikos laikomu, tailandietišku anticeliulitiniu masažu.

Ypatinga tailandietiško masažo galia

Tailandietiškas anticeliulitinis masažas pasižymi ypatingai stipriais, tačiau neskausmingais trinimo veiksmais, kurie atliekami rankomis. Rankomis galima pasiekti ir „išjudinti“ net pačius giliausius audinių sluoksnius ir pasiekti gerų rezultatų.  Senas tradicijas turinti tailandietiško masažo metodika padeda greičiau ir efektyviau atpalaiduoti ir pašalinti iš organizmo susikaupusias riebalines sankaupas probleminėse srityse – nuo pilvo, šlaunų ir sėdmenų.

Tailandietiško anticeliulitinio masažo metu pasiekiami giliųjų audinių sluoksniai, suaktyvinamas deguonies pasisavinimas. Tą padeda pasiekti būtent stiprus trinimas, kuris įkaitina odą, pakelia jos temperatūrą. Sukurta odos šiluma paskatina veninę ir limfos apytaką, o masažuotojo judesiai padeda pašalinti susikaupusius riebalinius mazgelius probleminėse odos srityse.

Masažo salone „Tailando ir Kambodžos masažai“  pagal tikras tailandietiškas tradicijas atliekamas anticeliulitinis masažas nepalieka abejingų – išbandžiusios merginos lieka patenkintos rezultatais, nes jos ne tik atsikrato celiulito, tačiau ir maloniai atsipalaiduoja bei pailsi.

tailandietiskas anticeliulitinis masazasRankomis atliekamas masažas naudingesnis nei mechaninis

Masažo specialistai įsitikinę, kad patyrę masažistai gali geriau įvertinti moters problemines vietas ir kiekvienam kūno centimetrui skirti būtent tiek dėmesio kiek jam reikia. Mechaniniai aparatai atliekantys anticeliulitinius  masažus yra itin agresyvūs, siekiama greito efekto, tačiau taip tik ištampoma oda, kyla pavojus negrįžtamai suplėšyti plonus odos kapiliarus. Tuo tarpu rankomis atliekamas tailandietiškas anticeliulitinis masažas kaip tik nepažeidžia jau ir taip celiulito pažeistas ląsteles, o kaip tik jas normalizuoja, atstato jų funkcijas,

Tailandietiško anticeliulitinio masažo privalumai

Anticeliulitinis masažas ne tik padeda kovoti su pačiu celiulitu, tačiau suteikia ir kitų privalumų:

 • po procedūros oda tampa stangresnė, švelnesnė ir lygesnė;
 • sumažėja kūno apimtys probleminėse srityse;
 • atsikratoma keliais papildomais kilogramais svorio;
 • pagerėja audinių būklė dėl geresnio jų aprūpinimo krauju ir limfa;
 • iš audinių pašalinami toksinai;
 • pagerėja bendra savijauta;
 • masažas puiki priemonė atsipalaiduoti, nusiraminti, atsikratyti įtampos ir streso;
 • tailandietiškas masažas suteikia ilgalaikius rezultatus.

Gilias tradicijas ir pagal specifinę metodiką daromas tailandietiškas anticeliulitinis masažas atliekamas salone „Tailando ir Kambodžos masažai“, Vilniuje. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje tailandomasazai.lt arba spauskite čia.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą