Kaip numesti svorio
Sekmadienis 24 Kovas 2019
asliekna

Elastinis gelis odos stangrinimui ir strijų mažinimui

gelis nuo celiulitoElastinis gelis yra želė iš gėlųjų ežerų dugno dumblo ir struktūrinių Baltosios jūros dumblių (Laminarijos ir Fukuso) komponentų. Į sudėtį taip pat įeina natūralus elastinas – vienas iš pagrindinių, formuojančių odos karkasą, baltymų.

Dugno dumblas (sapropelis) – biologiškai aktyvi organinių komponentų, oligoelementų, mineralų masė, metams bėgant besikaupianti tankių nuogulų pavidalu gėlųjų ežerų dugne. Dumblas turi ypatingų savybių: praturtina odą drėgme, didina jos turgorą, stangrumą ir jaunatviškumą.

Paskirsčius gelį ant odos ploto, turinčio randų ir strijų, pakitęs audinys yra struktūrizuojamas ir greitai atstatomas. Reguliarus gelio naudojimas daro Jūsų siluetą ryškų, pastebimai patempia raukšles pilvo, krūtinės, klubų, kelių zonose.

Skirstant gelį odos paviršiuje Jūs pajusite lengvą šaltuką, ir jau po kelių minučių – po delnais pasikeitusią švelnią ir stangrią odą.
Gelį galima įsigyti čia: eleastinis gelis.

Jeigu Jums patiko šis straipsnis, padėkokite straipsnio autoriui paspaudę "Like/Patinka" arba palikite komentarą žemiau.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą
lieknejimo istorijos