Kaip numesti svorio
Šeštadienis 20 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Kaip kovoti su celiulitu?

Nors šiais laikais moterys turi plačias galimybes būti gražiomis net ir sulaukus labai garbaus amžiaus – kartais sunkiausia įveikti tai, kas yra paprasčiausia. Šįkart kalbame apie celiulitą, kuris dažnai įvardijamas moterų priešas numeris vienas. Anticeliulitinis masažas – bene efektyviausia priemonė kovoti su šiurkščia oda.

Apelsino žievelės efektas gali būti visiškai pašalinamas arba bent jau kiek sumažinimas naudojantis šiais keliais paprastais patarimais.

 1. Anticeliulitinis masažas – vienas geriausių būdų sumažinti odos nelygimus. Procesas atliekamas naudojant specialias priemones, kurios gyliai įsiskverbia ir todėl pašalina net ir labai suprastėjusią odą. Svarbiausia yra išjudinti riebalinį odos sluoksnį, o tai padaryti galima paliekant darbą profesionalams, kurie turi reikalingas priemones.
 2. Puikiai tinka ir pilingas. Jį pasidaryti galite ir pačios, tad nebūtina pirkti specialių priemonių. Puikiai gelbsti kavos tirščiai, kurie lieka kuomet baigėte gerti kavą. Su jais trinkite odą tol, kol po truputį ji pradės darytis vis gražesnė.
 3. Pasistenkite atsisakyti maisto, kuris skatina celiulito didėjimą: kava, cigaretės, traškučiai, visas riebus ir labai aštrus maistas… Bent kiek sumažinus kiekius oda iškart pasidarys gražesnė. Skaityti plačiau >>
 4. Taip pat labai svarbu gerti kuo daugiau vandens. Jeigu celiulitas yra nedidelis – tokiu atveju dažniausiai vien paprasčiausi skysčiai gali padėti ženkliai pagerinti odos būklę.
 5. Žinoma, rekomenduojame valgyti kuo daugiau daržovių. Apskritai – kuo mityba yra geresnė – tuo oda ir bus gražesnė.
 6. Siūlomos ir kitos specialios procedūros, kurios padeda sumažinti celiulitą. Visgi, dažniausiai pabandžiusios moterys rekomenduoja, kad būtent anticeliulitinis masažas yra geriausia ir tuo pačiu greičiausia priemonė šioje kovoje.

kaip atsikratyti celiulitoMasažus atlieka profesionalai, kurie žino kaip ir tuo pačiu turi visas reikalingas priemones procedūrai atlikti. Kadangi tokias pasaugas siūlo ne vienas salonas – rekomenduojame skirti laiko paieškoms ir lankytis tik toje vietoje, kuri dirba teisėtai ir kur siūlomos paslaugos patenkina klienčių poreikius. Skaityti plačiau apie tailandietišką anticeliulitinį masažą >>

Turėti nuostabią odą galima gana greitai. Svarbiausia skirti laiko procedūroms. Profesionalios masažistės paaiškins, kaip namų sąlygomis galima bent kiek pagreitinti efektą.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą