Kaip numesti svorio
Ketvirtadienis 11 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

5 būdai suvalgyti 250 kalorijų mažiau

Kad būti lieknai visai nebūtina laikytis dietos ar kasdien nuobodžiai skaičiuoti kalorijas lėkštėje. Užtektinai žinoti mažus triukus, kurie lengvai padės atsikratyti 250 kalorijų.

Saldainių krepšeliai
Ant stalo darbe dažnai stovi mažas krepšelis su skanėstais, kuriame galima rasti visko ko širdis geidžia – sausainukai, saldainiai ar čiulpinukai, kurie nepastebimai vienas po kito keliauja į skrandį. Tu netgi nepastebi jų skonio, o ką jau kalbėti apie kiekį.

Vienas čiulpinukas turi 3,4 kalorijas, taigi neverta net skaičiuoti kiek jų suvalgai. Taigi, patarimas numeris vienas – pašalinkite saldumynų krepšelį nuo savo slato, geriau suvalgyti gabalėlį šokolado ar saldainius pakeisti į riešutus.

Paskutiniai 3 kąsniai
Palik lėkštėje paskutinius tris kąsnius neliestus, jeigu matai kad jų nebeįveiksi. Žinoma, mums visada gaila išmesti maistą, netgi ir tada kai esame sotūs, tačiau įpask nesuvalgyti patiekalo iki galo, tai padės sumažinti bendrą kalorijų kiekį per dieną.

kaip valgyti maziau kaloriju

Kopūstai
Pakeisk bulvių košę į žiedinius kopūstus. Porcijoje jie turi tik 26 kalorijas. Palyginimui, pavyzdžiui makaronai turi 320 kalorijų. O kadangi žiediniai kopūstai turi švelnų skonį, galima košę daryti ir iš jų, tik be sviesto ir pieno.

Baltymai
Remiantis amerikietiško žurnalo Nutrition & Metabolism straipsniu, žmonės kurie padidina savo baltymų paros normą iki 30 procentų, suvalgo iki 450 kalorijų mažiau ir numeta vidutiniškai   4-5 kilogramus per 12 savaičių. Ir tokio rezultato pasiekia be jokių papildomų būdų. Taigi, kad pasiekti tokio rezultato reikėtų valgyti vištieną, kalkutieną, kiaušinius, jūros gėrybes, soją, grikius ir pan.

Miegas
Kolumbijos universitetas nustatė, kad žmonės, kurie miegojo mažiau 7 val. per parą, sunaudojo 300 kalorijų daugiau. Organizmui reikia išsimiegoti, kad neišnaudoti energijos atsistatant. Pasistenkite miegoti 7-9 val. per parą – tai pedės jums būti geros figūros ir žvaliems.

O kokius būdus naudojate jus?

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą