Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Vyrų smegenys nesupranta ko nori moterys

Karti teisybė, tačiau priešingos lyties atstovai tikrai patiria sunkumų norint suprasti vienas kitą. Gal nuskambės juokingai, tačiau tai netgi patvirtinta mokslininkų, išanalizavo, kodėl vyrai nesupranta ko nori moterys. Moterys vyrus supranta be didesnių problemų, tačiau pastarieji…

Kaip paaiškėjo ši problema kyla ne tik dėl visiško vyrų egoizmo, o kur kas dėl gilesnių priežasčių. Pavyzdžiui, vyrų smegenys negali atpažinti, identifikuoti moteriškų emocijų taip gerai, kaip vyriškų, rašo  „The Daily Mail”.

Tokius rezultatus išnagrinėjo vokiečių mokslininkai iš LWL-Universitetinės klinikos Bochumo mieste. Jie atliko štai tokį testą: 22 jauniems vyrams parodė 36 paveikslėlius, kuriuose buvo tik akys – pusė vyrų akių, pusė moterų. Pateiktuose paveikslėliuose savanoriai negalėjo atskirti, kur kieno akys.

vyru ir moteru santykiaiVėliau testo dalyvių paprašyta kiekvienai akių porai priskirti labiausiai tinkančią, emociją, pavyzdžiui, „nepasitikėjimas“ ar „baimė“. Kaip parodė testo rezultatai, savanoriai žymiai geriau identifikavo emocijas, kurias slėpė vyriškos akys, o žiūrėdami į moterų akis vyrai pasimesdavo.

Padarius smegenų tomografiją paaiškėjo viso to priežastis – priekinė smegenų dalis,  vadinamas smegenų emocinis centras, kuris atsakingas už gebėjimą susieti kito asmens jausmus su savo patirtimi praeityje ir šiuo pagrindu nustatyti kažkieno psichikos būklę. Kaip parodė tyrimas, vyrų smegenų emocinis centras aktyvuodavosi tuo metu, kai jie žiūrėdavo į vyrų akis, kai žiūrėjo į moterų akis, smegenų emocinis centras „užmigdavo“.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą