Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Sūrio dieta

Jei esate didelis sūrio gerbėjas, tada ši dieta yra skirta būtent Jums. Sūryje yra 27 procentai baltymų, kuriuos lengvai absorbuoja žmogaus organizmas, 13 procentų sveikų riebalų, mineralinių druskų, jos labai gerai stiprina skeleto sistemą bei greitina medžiagų apykaitą. Sūrio dietos minusas –  sūryje yra angliavandenių trūkumas, todėl dieta turėtų būti trumpalaikė.

 SŪRIO DIETOS SAVYBĖS:

Sūrio dieta naudojama norint išvalyti organizmą. Šios dietos ypatingas ingridientas yra vynas. Valgoma 5 kartus per dieną, 70 gramų sūrio su duonos gabalėliu bei 50 gramų sauso (balto ar raudono) vyno. Prieš dietos laikotarpį būtina naudoti daug skysčių, prieš valgį išgerti 1 – 1,5 litro. Per dietos laikotarpį galima atsikratyti pusantro kilogramo antsvorio. Ši dieta geriausia tinka jaunam ir sveikam organizmui. Taigi prieš naudojant šią dietą patariamą pasitarti su gydytoju.

Ilgesniam laikotarpiui per sūrio dietą rekomenduojama taip pat naudoti varškę bei pieno produktus, kuriuose mažai riebalų, sūris taip pat neturėtų būti labai aštrus ar sūrus. Laikytis šios dietos maksimaliai galima iki 10 dienų. Dietos metu galima prarasti iki 9 kilogramų svorio. Ši dieta draudžiame vyresnio amžiaus žmonėms, kurie kenčia nuo širdies, kraujagyslių sistemos ar inkstų ligų. Per sūrio dietą rekomenduojama valgyti 5 – 6 kartus per dieną.

 DIETOS RACIONAS IR RĖŽIMAS:

 • Pusryčiai: arbata arba juoda kava;
 • 10.00 : 1 virtas kiaušinis;
 • Pietūs: 200 gramų virtos vištienos arba jautienos;
 • 15.00 :  neriebaus sūrio 12% (100 – 150 g);
 • 17:30: neriebios varškės 12% (200 – 250 g);
 • Vakarienė: kefyras (jis taip pat turi būti neriebus ir ne daugiau 1 stiklinės).

sūrio dietaTaip pat kaip ir dietoje su vynu taro valgymų reikia išgerti litrą vandens. Atkreipkite dėmesį. Kad šios dietos metu draudžiama valgyti saldumynus. Varškę rinkitės neriebią, ji turi sūrų skonį ir nesinorės jos pasaldinti.

Kaip matote, ši dieta yra gera, nes neturi alkio jausmo. Per perėjimą nuo normalios mitybos iki šios dietos nebus tokio jausmo kaip pereinant prie bado dietos. Sūris yra turtingas mineralais ir baltymais, todėl ši dieta yra tinkama ir pavasarį, kai jaučiamas medžiagų trūkumas ant plaukų ir odos.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad sūris ir kiti pieno produktai stiprina dantenas, taip pat yra naudingi dantims. Tačiau, jei dantenos yra labai prastos būklės Jums prireiks kvalifikuotos medicinos pagalbos odontologijos klinikoje.

Kartoti sūrio dietos kursą galima kas 3 mėnesius, tačiau geriausia, kad tuo laikotarpiu mityba būtų subalansuota.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą