Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

PRP procedūros - sparčiai populiarėjantis jaunystės šaltinis

prp procedūros

Žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose jau įsigalėjęs grožio kultas skatina moteris ir merginas stengtis vis labiau – makiažo dažnai nebepakanka ir imamasi įvairių priemonių veido bruožų patobulinimui ar odos atjauninimui. Tokios procedūros anksčiau apsiribodavo botulino toksino ar hialurono injekcijomis, tačiau šiuo metu vis labiau populiarėja naujas jaunystės eliksyras – trombocitais praturtinta kraujo plazma.

Tai – viena iš pačių natūraliausių invazinių procedūrų. Naudojamas kraujas paimamas iš pačio paciento, apdorojamas specialiais metodais ir suleidžiamas į reikiamas vietas. Tokios PRP procedūros stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, kuris, savo ruožtu, pagražina odos tekstūrą, atkuria prarastą elastingumą. Tokios procedūros – beveik beskausmės, o šalutinių poveikių ar alergijų pasitaiko itin retai dėl to, jog nenaudojama jokių organizmui nepažįstamų medžiagų.

prp procedūrosPRP procedūros naudojamos ne tik veido, kaklo, dekolte odos atjauninimui, bet gali būti efektyviai panaudojamos ir slenkantiems plaukams gydyti – tai itin veiksminga plinkantiems vyrams! Procedūros bijoti nereikėtų – paimama vos 10-30 ml kraujo, kuris yra nucentrifuguojamas ir, nuskausminus reikiamą plotą, injekuojamas. Šias procedūras atlikti gali tik sertifikuotas dermatologas ar plastikos chirurgas, tad specialistų kompretencija abejoti neverta.

Iš karto po procedūros matomas patinimas, galimas paraudimas ar net laikinas hematomų susiformavimas. Visi šie požymiai turėtų išnykti per keletą dienų ir padovanoti ženklų atjaunėjimą net iki dviejų metų. Jei tokia paprasta procedūra gali ženkliai sustiprinti pasitikėjimą savimi, leisti jaustis geriau ir labiau save mylėti, tai išbandyti – neabejotinai verta!

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą