Kaip numesti svorio
Šeštadienis 25 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

Veido kaukės – tobulai veido odos priežiūrai

veido kaukes

Šiandieniniame grožio priemonių sektoriuje pasirinkimas itin platus: vienos priemonės koreguoja veido bruožus, kitos suvienodina odos atspalvį, dar kitos aprūpina odą reikalingais mikroelementais ir t.t. Gyvenant įtemptu ritmu, kuris nesvetimas daugeliui, netrunkame pastebėti, kad oda sausėja, praranda elastingumą, išblykšta, atsiranda rimtesnių odos problemų. Neretai jos suponuojamos ir bėgančių metų… Siekiant to išvengti ar sumažinti amžiaus daromą įtaką veido odai, būtina kasdienė ir tinkama veido odos priežiūra, o dažnu atveju tam neužtenka vien veido kremo, reikia ir tikslingesnio veikimo priemonių, pavyzdžiui, veido kaukių.

Veido kaukių tipai: kokį pasirinkti?

Veido kaukės traktuojamos kaip vienos efektyviausių veido odos priežiūros priemonių, kurios rezultatą netruksite pastebėti. Tad nenuostabu, kad veido kaukės internetu ir įprastose grožio prekių parduotuvėse yra tarp populiariausiųjų. Bet pasirinkimo galimybių gausoje iškyla klausimas, kokią veido kaukę pasirinkti? Trumpai pristatome jų tipus:

  • Kreminės kaukės – jos rinkoje bene seniausios. Tiesa, modernumo aspektas neaplenkė ir šios srities – yra veido kaukių, kurių nebūtina nuplauti, su jomis galime miegoti, o veido kaukė tuo metu atlieka savo darbą. Šio tipo veido kaukės drėkina odą, suteikia skaistumo, atsparumo žalingam aplinkos poveikiui.
  • Molio kaukės bus tobulas pasirinkimas, jei vargina išsiplėtę kapiliarai, poros, jos labai tinkamos riebiai veido odai.
  • Gelinės kaukės idealiai tiks jautriai ir sausai odai – jos efektyviai atgaivins bei drėkins, vėsins, todėl rinkitės gelinę veido kaukę ir tada, jei oda sudirgusi.
  • Nulupamos kaukės užteptos ant veido odos virsta plėvele, kurią po kurio laiko reikia nulupti. Šio tipo kaukes verta rinktis riebią odą turintiems, taip pat tiems, kurių veido odoje daug inkštirų, oda praradusi savo spalvą.

veido kaukesVeido kaukė pagal odos tipą

Veido kaukės internetu – dažnas sprendimas pirkti patogiau ir greičiau, tai suponuoja mūsų gyvenimo būdas. Perkant internetu prarandama galimybė pasikonsultuoti, bet tai nebus problema, jei žinosite, kokio tipo kaukė Jums tinka.

Turintys mišrią arba riebią odą prioritetą turėtų teikti molio kaukėms, kurios efektyviai pašalina riebalų perteklių, saugo odą bei išvalo poras.

Jei Jūsų oda sausa, rinkitės drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčias veido kaukes.

Jautriai odai tiks raminamojo poveikio veido kaukės.

Jei veido oda pavargusi, įsigykite šveičiamąją veido kaukę, taip pat pravers ir drėkinamosiomis savybėmis pasižymintis produktas.

Pasisekė, jei turite normalią odą – Jums atviras visas veido kaukių asortimentas. Rinkitės pagal savo poreikius: ar norite odą sudrėkinti, o gal suteikti skaistumo ar itin giliai išvalyti? Veido kaukės internetu – puikus sprendimas normalios odos savininkams, nes nereikia ieškoti specifinių produktų, įvertinti, kas tinka, o kas ne Jūsų odos tipui.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą