Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Vakuuminiai masažuokliai

masazuokliai

Vakuuminiai masažuokliai turi anti-celiulito savybių, apsaugo nuo patinimų, tonizuojančių visas kūno vietas. Šis prietaisas yra labai paprastas naudoti namuose. Skirtingi antgaliai padidina masažuoklio funkcionalumą. Procedūras galite atskirai tik veidui, krūtinei ar visam kūnui. Jūs galite lengvai atsikratyti celiulito, sunaikinti odos edemą ir papildomus riebalus esančius gilesniuose audiniuose. Pagerina nuotaiką ir tonizuoja kūną, puiki pagalba metant svorį ir siekiant susigrąžinti lygią odą! Be to, oda bus elastinga, taip pat pagerinsite veido spalvą ir ištaisysite krūtinės formą.

masazuokliaiPrivalumai: masažuoklio antgaliai efektyviai veikia kiekvieną kūno plotą. Juntamas akupunktūros taškų poveikis ir gerėja kraujo apykaita. Vakuuminė procedūra sumažina patinimą, tonizuoja kūno raumenis, padidina odos stangrumą, pagerina limfinę ir kraujo sistemas. Padidina medžiagų apykaitą kūno poodiniuose audiniuose, tokiu būdu yra šalinami toksinai. Naikinama „apelsino žievelės“ įspūdį sukurianti oda. Vakuuminė funkcija, veikiant veido, kaklo ir kūno odą modeliuoja tobulą siluetą. Kenčiant nuo lėtinio nuovargio sindromo, masažuojantis aparatas greitai atleis raumenų įtampą. Labai veiksminga odos regeneracijai po plastinės chirurgijos. Masažo procedūrų metu galima naudoti įvairius kosmetikos produktus, todėl visos pitalinės medžiagos kiek įmanoma labiau metabolizuojamos odos ląstelėse.

Vakuuminis anti-celiulito masažas sukurtas kovai su celiulitu. Celiulitas – kiekvienos moters rykštė. Celiulitas – sėdimosios gyvensenos pasekmė, kuri sukelia riebalinių ląstelių struktūros sutrikdymą ir vadinamosios „apelsinų žievės“ atsiradimą. Prie celiulito atsirado taip pat labai dažnai prisideda ir viršsvoris, na o metant svorį odos defektai kartu neišnyksta, su jais reikia kovoti papildomai. Šlaunų ir rankų sritys, dažniausiai būna probleminės kūno vietos. Kova su celiulitu, tiesioginis medicinos klinikų, farmacijos įmonių, grožio salonų darbas. Vakuuminis masažas yra svarbi kovos dalis. Vakuuminis masažuoklis, nepaisant jo kompaktiško dydžio, veiksmingai atlieka savo darbą. Įtaisas pagreitina medžiagų apykaitos procesus organizme. Masažuoklis turi tris skirtingų dydžių antgalius, atitinkančius tam tikras kūno vietas: visam kūnui, veidui ir kaklui. Su specialiu masažo antgaliu galima formuoti gražia ir stangria krūtinę.

Teisingas prietaiso naudojimas: Iš anksto paruoškite savo kūno odą, kuriai darysite masažą. Prieš procedūra nuplaukite odą ir ją nusausinkite. Be to, daug geresnių rezultatų gausite, jei sušildysite kūną prieš procedūrą. Tada pasiruoškite masažuoti norimą vietą su tam skirtu antgaliu. Įdėkite jį ir pasirinkite norimą programą prietaise. Prietaisą reikia judinti sukamaisiais judesiais, lengvai pagal jūsų kūno linijas. Po procedūros nuvalykite priemonę nuo procedūros metu naudotų kremo likučių,   praskalaukite vandeniu. Svarbu žinoti, kad tik reguliariai naudojant masažuojančią priemonę, pamatysite pageidaujamą efektą.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą