Kaip numesti svorio
Antradienis 16 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Tikroji putlių lūpų paslaptis

putlios lupos

Internete šmėžuoja garsenybės, besididžiuojančios putliomis, prisirpusiomis lūpomis. Gatvėje tokių moterų taip pat apstu – gali pasirodyti, jog visos jos – apdovanotos tikrų viliokių genais ir natūraliai stebina aplinkinius šia gundančia detale. Be abejonės, tokia savybė – išties būna įgimta, tačiau reikia pripažinti, kad gamtos apdovanotųjų – gerokai mažiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Yra daugybė būdų neinvaziniam putlesnių lūpų įvaizdžio sukūrimui. Tai – įvairios makiažo ir konturavimo technikos bei “namuose pagamintos” lūpų putlinimo priemonės. Tam itin dažnai naudojamas cinamono aliejus, kajeno pipirai, pipirmėčių esencija – viso to tikslas yra švelnus lūpų sudirginimas siekiant natūralaus patinimo, sukursiančio pilnesnių lūpų iliuziją.

putlios luposVisgi, daugelis garsenybių imasi radikalesnių priemonių ir to visiškai neslepia. Jos lūpų putlinimui naudoja hialurono injekcijas, vadinamas “hialurono rūgšties užpildais”. Tokios procedūros – nepavojingos, nes hialurono rūgštis yra natūraliai randama kiekvieno žmogaus organizme. Patyrusiam dermatologui lūpų putlinimas – tai meno kūrinys, kurio rezultatas – natūraliai atrodantis putlių lūpų efektas.

Lūpas šiek tiek padidinti galima ir kitomis invazinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, botulino injekcijomis. Taip atliekamas lūpų kampučių pakėlimas bei viršutinės lūpos padidinimas jas pakeliant. Taip pat anksčiau dažnai buvo naudojamas kolagenas, tačiau šiuo metu jį baigia išstumti iš rinkos hialurono užpildai, kurių rezultatas išlieka ilgiau, o be to yra saugesnė alternatyva. Galimybių išties apstu – atsiranda lūpų putlinimo procedūrų, naudojančių riebalų injekcijas ar net implantus, tačiau kol kas nėra patikimų rezultatų, įrodančių jų pranašumą.

Taigi, visai nebūtina gimti su putliomis lūpomis ar kasdien stengtis jas sukurti. Šiuo metu estetinių procedūrų pasirinkimas – itin gausus, o jų saugumas ir efektyvumas yra neabejotinas. Jei visada svajojote apie gundančias lūpas, ryžkitės jas sau padovanoti!

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą