Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Tennisis, stalo teniso klubas

Tennisis – naujas stalo teniso klubas Vilniuje (Žirmūnuose), naujas ne tik savo atsidarymo data (2010 sausio 25 d.), bet ir savo kokybe. Stalo teniso klubas yra pasiruošęs pasiūlyti geriausias sąlygas stalo tenisui sostinėje. Tai – erdvios patalpos, 10 profesionalių teniso stalų, atskiri moterų ir vyrų persirengimo kambariai su rakinamomis spintelėmis, dušais, didelė nemokama stovėjimo aikštelė ir, svarbiausia, daug gerų emocijų bei galimybė sutikti bendraminčių – stalo teniso entuziastų.
„Tennisis“ bus atviras kiekvieną dieną, įskaitanti ir savaitgalius. Dienos metu apsilankymo klube mokestis bus mažesnis, specialios kainos senjorams, studentams bei moksleiviams. Klube rasite profesionalų stalo teniso trenerį, kuris galės pamokyti stalo teniso suaugusiuosius, vaikus šio žaidimo gudrybių mokins specialus, vaikų treneris. Norintys galės įsigyti abonementą, kuris neįpareigos lankytis tik tam tikromis dienomis ir valandomis, o suteiks galimybę rezervuoti patogiausią laiką. Įsigijusiems abonementus, raketės bei kamuoliukai žaidimo laikui bus skolinami nemokamai, o turintys savo raketes, galės jas nemokamai palikti saugoti klube iki kito apsilankymo.
Įmonė čia galės surengti savo turnyrą bei išsiaiškinti kas joje yra pirmoji raketė. Tokie turnyrai gali tapti geru bendravimo būdu su partneriais.
Specializuoto klubo „Tennisis“ tikslas – suteikti kokybiškas, lengvai ir paprastai prieinamas paslaugas stalo teniso mėgėjams.

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Adresas: Naugarduko g. 7, Vilnius
Internetinis puslapis: http://www.tennisis.lt
Telefonas: 8-600-85287
Įmonės pavadinimas: Raketes draugai, VŠĮ

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą