Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Šokiai.lt, šokių klubas

Klubas Šokiai.lt išaugo ir susiformavo iš profesionalius sportininkus treniruojančios šokių studijos „Dileksa“, kurioje sėkmingai darbuojasi tarptautinį pripažinimą pelnę treneriai Juozas Aleksandravičius ir Olga Gunko. Šių trenerių auklėtiniai – Lietuvos bei pasaulio sportinių šokių čempionai, o Latvijos bei Baltarusijos poros tapo nugalėtojais savo šalyse. Ilgainiui gabiausi studijos „Dileksa“ sportininkai patys tapo kvalifikuotais šokių mokytojais, o studija išsiplėtė iki klubo, kuris vienija mėgstančius šokti, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinio ar visuomeninio statuso.
Klubas Šokiai.lt išsiskiria ilgalaikiu ir nuosekliu šokio kultūros propagavimu, nuoširdumu bei profesionalumu, todėl šiandien džiaugiamės subūrę šaunią bendruomenę, kuri kartu šoka, dalijasi savo džiaugsmais ir rūpesčiais, drauge švenčia gimtadienius.

Klubo Šokiai.lt lankytojai atvirai pripažįsta, kad labiausiai juos traukia grįžti mūsų propaguojamos pagarbos tradicijoms, kultūros, grožio, ir harmoningos asmenybės vertybės. Mūsų klube malonaus laisvalaikio galimybes randa kiekvienas pagal pomėgius ir užimtumo lygį: nuo vaikų akademijos patiems mažiausiems iki Pro Am, kai profesionalus mokytojas moko šokti individualiai, ir profesionalių sportininkų treniruočių. Didžiuojamės, kad kiekvienas, užsukęs į mūsų klubą, suranda savo mėgstamą šokių stilių ir gali prisijungti prie gyvenimo šokio ritmu.
Gyvenk šokio ritmu! Kartu su mumis…

Visada linksmai nusiteikusi Klubo Šokiai.lt komanda 🙂

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Adresas: Žirmūnų g. 68; Konstitucijos pr. 26, Vilnius
Internetinis puslapis: http://www.sokiai.lt
Telefonas: +370 655 02576
Įmonės pavadinimas: Šokiai.lt, UAB

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą