Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Santaka, Kauno sportinių šokių klubas

Mes teigiame ,,Moki vaikščioti – gali šokti” ir tai ne šiaip posakis, kadangi visi atėję pas mus mokintis šokti tikrai išmoksta. Čia šoka vaikai ir seneliai, patrakėliai studentai, solidūs ponai ir ponios – visi norintys pasineria į visą Europą užkariavusį temperamentingiausią Lotynų Amerikos ritmą. Profesionalūs treneriai supažindina ir su kitais populiariais šokiais: aistringu tango, ilgesingu Vienos valsu, svingu, pasodobliu, samba, salsa ir kitais šokiais. Tai tik keletas kraują kaitinančių šokių, priverčiančių pasaulį judėti vienu ritmu.
Šokių klubo ,,Santaka” šokių kursai – tai seniausiai vykstantys šokių kursai Kaune. Mokymas paremtas ilgamete patirtimi ir praktika. ,,Santakos” šokių mokytojai naudoja jų pačių sukurtą bei patikrintą metodika ir garantuoja, kad išmoks šokti kiekvienas atėjęs pas juos.
,,Santakoje” įtin didelis dėmesys skiriamas neformaliam bendravimui pamokų metu ir geros atmosferos kūrimui.
Mokymo programoje: Lėtas valsas, europietiškas Tango, Vienos valsas, Kvikstepas, Salsa, Samba, Čia čia čia, Rumba, Swingas, Rock’n’rollas, Džaivas, Paso doblis, Marenga, Mambo.
Atėję kartu su partneriu ar vienas, nesvarbu – šokių klube „Santaka” tikrai rasite puikių draugų ir bendraminčių, o nuovargį ir dienos rūpesčius pamiršite! Patogūs batai ir noras šokti – tai viskas, ko jums reikia, kad įsilietumėte į šokių sūkurį.
 

Kontaktai

Miestas: Kaunas
Adresas: J. Gruodžio g. 3 , Kaunas
Internetinis puslapis: http://www.pasokime.lt
Telefonas: (8-680)59702


Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą