Kaip numesti svorio
Penktadienis 17 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

Dr. Linas Zaleckas - Žandikaulių chirurgas. Kontaktai.

linas zaleckas

Dr. Linas Zaleckas – ilgametę patirtį turintis veido ir žandikaulių chirurgas, medicinos mokslų daktaras.

Kur dirba Linas Zaleckas?

linas zaleckasLinas Zaleckas dirba odontologijos klinikoje Domus Dentes →

Daktaras specializuojasi veido ir žandikaulio srities anomalijų, traumų, taip pat su šiomis sritimis susijusių komplikacijų gydyme, dantų šalinimo procedūrose.

Trumpa biografija

1997 metais baigė Vilniaus Universitetą ir nuo 1999 metų darbuojasi šio universiteto Žalgirio klinikose.

Nuo 2001 metų yra ir šios klinikos Veido ir žandikaulių chirurgijos II skyriaus vadovas bei VU Medicinos fakulteto, Odontologijos instituto Burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos centro vadovas.

Šis specialistas kartu yra ir ilgametis Baltijos veido ir žandikaulių chirurgų bei plastikos chirurgų asociacijos narys.

Per savo karjerą, Dr. Zaleckas yra publikavęs per 20 pripažinimo sulaukusių mokslinių darbų veido ir žandikaulių traumų ir anomalijų gydymo, šių sričių audinių atstatymo ir profilaktikos srityje.

Ką gali atlikti geras žandikaulių chirurgas?

Patyręs žandikaulių chirurgas gali tinkamai atlikti įvairias su veidi, žandikauliu ar burnos ertme susijusias chirurgines procedūras, padėti išgydyti šių sričių anomalijas, parinkti tinkamą gydymo metodiką po patirtų traumų.

Tokiam specialistui taip pat nesvetimos minkštųjų veido audinių ar kaulų rekonstrukcijos procedūros, uždegimų šiose srityse gydymas, odontologinės procedūros.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą