Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Kodėl vyrus kankina dažnas skausmingas šlapinimasis ir kaip sau padėti?

Kodėl vyrus kankina dažas skausmingas šlapinimasis

Tie, kurie yra susidūrę su dažnu skausmingu šlapinimusi, puikiai supranta, kaip neigiamai tai veikia gyvenimo kokybę. Šis procesas turi ir medicininį pavadinimą, tai vadinama dizurija ir pasižymi ne tik nemaloniais pojūčiais, bet ir gali būti tam tikru ligų simptomu.

Kodėl gali skaudėti šlapinantis?

Kodėl vyrus kankina dažas skausmingas šlapinimasisTaigi, susidūrus su dizurija, svarbu suprasti, kad būtina ne tik stabdyti nemalonius pojūčius sukeliantį procesą, bet ir suprasti, bet ir dėl kokių priežasčių jis pradėjo jus kamuoti.

Dažniausiai dažnas skausmingas šlapinimasis yra šlapimo takų infekcijos, infekcinių lytinių organų susirgimų, uretrito arba prostatito požymis. Siekiant tiksliai identifikuoti priežastį, verta atsižvelgti ir į kitas aplinkybes.

Štai, pavyzdžiui, jei skausmingas dažnas šlapinimasis jus pradėjo kamuoti dėl šlapimo takų infekcijos, tikėtina, kad kitos aplinkybės bus šlapinimasis mažais kiekiais, deginimo pojūtis šlapinimosi metu ar pakitusi šlapimo spalva. Jei dažnas skausmingas šlapinimasis jus ėmė kamuoti dėl prostatito, tikėtina, kad pastebėsite ir padidėjusią bei skausmingą prostatą, diskomfortą šlapinimosi metu.

Kaip išvengti skausmingo šlapinimosi?

Siekiant išvengti skausmingo dažno šlapinimosi, pirmiausia reikia įsiminti, dėl kokių priežasčių galite susidurti su šiuo procesu bei vengti jį galinčių sukelti aplinkybių. Štai, pavyzdžiui, siekiant išvengti šlapimo takų infekcijos, reikėtų kruopščiai laikytis higienos taisyklių, vengti maudynių šaltuose vandens telkiniuose, chaotiško lytinio gyvenimo.

Siekiant išvengti skausmingo dažno šlapinimosi, kylančio dėl prostatito, be jau išvardintų aplinkybių, reikėtų nepamiršti ir tinkamos mitybos: nepiktnaudžiauti kava, aštriais, keptais, riebiais, marinuotais patiekalais, atsisakyti žalingų įpročių.

Daugiau informacijos, kaip išvengti skausmingo šlapinimosi, kylančio dėl vienos ar kitos priežasties, galite rasti https://www.homosanus.lt/daznas-skausmingas-slapinimasis. Na, ir, žinoma, nepamirškite reguliarių sveikatos patikrinimų, būtent jų metu susidirgimus galima diagnozuoti anksčiau bei užtikrinti efektyvesnį gydymą bei greitesnį išgijimą.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą