Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Kaip pasidaryti gražų manikiūrą?

Gražus manikiūras  ir rūpinimasis rankomis, žinoma, ypatingai atkreipia ir aplinkinių dėmesį, suteikia įvaizdžiui elegantiškumo bei stilingumo. Ne visada atsiranda laiko apsilankyti grožio salone ir palepinti save rankų procedūromis. Todėl, būtina išmokti pačioms pasidaryti gražų manikiūrą. Ši procedūra nėra sudėtinga, ji prieinama kiekvienai moteriai.

Norite turėti gražius nagus? Pasirodo pasidaryti manikiūrą galima greitai ir gražiai.

Pirmiausia reikia įsigyti tinkamas priemones. Manikiūro grožis labai priklauso nuo paties nagų lako, todėl jį perkant nereikėtų ypatingai taupyti. Svarbu sutelkti dėmesį į savo nagų struktūrą. Jei sveiki ir stiprūs – galima įsigyti nagams formuoti stiklinę dildę,  jei minkšti ir trapūs –  reiktų naudoti smėlinę dildę, jų paviršius padengtas smulkiais grūdeliais, todėl beveik negadina nago plokštelės. Svarbiausia, kad bazinė medžiaga nebūtų metalas, kartonas ar guma.

kaip pasidaryti grazu manikiuraPradėti tvarkyti nagus galima tik tada kai jie yra visiškai sausi, o nagų plokštelės nėra sluoksniuotos. Kai bus sukurta norima nagų forma, bus galima tvarkyti odeles. Norint, kad rankos būtų itin švelnios rekomenduojama rankas palaikyti vonelėse su jūros druska ar gliceroliu, arba naudoti specialiai tam skirtas priemones. Odeles suminkštinus reikia atsargiai atstumti mediniu pagaliuku prie nago pagrindo ir nukirpti specialiomis žirklutėmis.

Nepamirškite, kad prieš nagą lakuojant spalvotu laku, dedamas bespalvis tam skirtas lakas, kad sustiprinti nagą ir  kad manikiūras išliktų ilgiau. Lakuoti pradedama tepant nuo nago vidurio, pamažu einat į nago šonelius. Visiškai išdžiuvus lakui tepamas antras sluoksnis, o norint dar labiau sustiprinti manikiūrą tepamas specialus stiprinantis lakas. Jei lako perteklius  patena ant Jūsų odos, juos turėtumėte pašalinti su medvilniniu tamponu suvilgytu lako valikliu.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Lankytojų komentarai
Dinara 2018-06-19
Netinkamas komentaras
Kraunasi

Pastebėjau, jog apatinis sluoksnis ne tik padeda ilgiau išlaikyti lakavimą, bet ir lengviau jį nuvalyti. Ryškus nagų lakas neįsigeria į nago plokštelę. Kokybišką manikiūrą reikia sugebėti pasidaryti. Tad aš darausi pas specialistę, o kai reikia tiesiog persilakuoti ar truputuką padailinti nagučius, stengiuosi tai atlikti namuose. Ieškau kokybiškų priemonių, gal turite patarimų apie šią linija?

Parašykite komentarą