Kaip numesti svorio
Penktadienis 24 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

Ananasas padeda numesti svorį

Ananasas yra naudingas ir maistingas produktas, tačiau reikėtų išmokti jį teisingai valgyti. Jame didelis kiekis tokių elementų kaip kalis, geležis, cinkas, varis, manganas, magnis, kalcis, jodas, o vitaminų taip pat pakankamai – vitaminas C, karotinas, riboflavinas, tiaminas – jis šį vaisių paverčia stebūklingu, turinčiu gydomųjų galių.

Kaip jau žinoma, ananasas turi bromelaino, kuris jau prieš šimtą metų buvo tituluojamas, kaip „riebalų deginimo karalius“. Bromelainas atstovauja grupei fermentų, kurie skaido riebalus., o 1 gr. šios medžiagos gali sudeginti  net 1 kg. riebalų.

Taip pat bromelainas pasižymi valomuoju poveikiu, puikiai susitvarko su celiulitu ir šalina perteklinį vandens kiekį iš organizmo.

Didelis ląstelienos kiekis ananase mažina apetitą. Šis vaisius mažina kraujospūdį, šalindamas riebalus nuo kraujagyslių sienelių.

Afrikoje, Azijoje, Amerikoje ir Australijoje ananasą naudoja pūlingoms žaizdoms gydyti.

Nežiūrint į tai, kad ananasas turi begalę puikių savybių, jis turi ir šalutinį poveikį.

ananasas padeda numesti svori

Ananasas turi daug rūgščių, todėl vaisiaus nerekomenduojama naudoti:

  • padidėjus skrandžio rūgštingumui;
  • besilaukiančioms moterims ananasas gali išprovokuoti persileidimą ar priešlaikinį gimdymą.

Suvalgius ananaso reiktų burnos ertmę persakalauti geriamu vandeniu, kad nepažeisti dantų emalio.

Lieknėjimas su ananasu

Tradiciniai ananasų dietai reikia 3 ananasų, o taip pat kitų vaisių, daržovių ir uogų. Kad organizmas išsivalytų prireiks 3 dienų, po kurių lieknėjimo procesas ženkliai pagreitės. Žinoma, šios dietos metu būtina gerti vandenį.

Pirmą iškrovos dieną laikantis ananasų dietos galima netekti nuo 0,5-1 kg. svorio. 1 kg.  vaisių būtina suvalgyti per 3-4 kartus.

Renkamės ananasą

Reiktų atkreipti dėmesį, kad vaisių pasirinkimas turi nemažą reikšmę Jūsų dietos kokybei ir rezultatui. Vaisius turi būti šviežias, todėl kad konservuotose vaisiuose bromelaino nėra. Būtina sąlyga laikantis dietos – ananaso šerdis, joje ir yra stebūklingoji medžiaga – bromelainas – valgyti ją būtina.

Natūralus produktas

Reikia atminti vieną, tačiau labai paprastą taisyklę. Nei viena tabletė neduos tiek naudos, kiek duoda šviežias vaisius. Perkant ananasą reiktų atkreipti dėmesį į jo būklę, jo kvapas turėtų būti saldus ir malonus, o gelsva pluta turėtų būti be juodų dėmių. Šio egzotinio vaisiaus laikymo sąlygos ne žemesnė kaip + 7 C temperatūra.

Galimi variantai

Dar vienas būdas sulieknėti valgant ananasą, tai dieta, kurios metu 2-3 dienas negalima vartoti nieko kito kaip tik ananasą ir ananasų sultis.

Ir das, ananasas priskiriamas rūgščių vaisių grupei, nes į mūsų šalį jis atekliauja dar ir neprinokęs, todėl puikiai tinka valgyti su grietine, riešutais ir kitais rūgščiais pieno produktais.

Su žuvimi, mėsa ir bulvėmis ananaso vartoti nerekomenduojama.

auksinis ananasas lieknejimui Skaitykite: „Kaip sulieknėti su Auksiniu Ananasu”

 

Dėvėdami šortus lieknėjimui Artemis numesite svorį lengviau ir greičiau

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą