Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Kosmetologų rekomenduojamos jauninančios veido procedūros

veido procedūros

Bėgantis laikas, nemigo naktys, netinkama mityba, stresas, klimato sąlygos ir kiti veiksniai neišvengiamai palieka pėdsakus mūsų veide. Ir jei iki 30-ies džiaugėtės gražia oda nieko nedarydamos, įžengus į ketvirtąją dešimtį jau reikėtų ne tik atidžiau peržiūrėti kosmetikos krepšelį, bet ir stengtis pristabdyti senėjimo procesus. Kokias procedūras rinktis? Kokias labiausiai rekomenduoja kosmetologai? Atsakymus į visus šiuos klausimus, skaitykite toliau.

Veido valymo procedūros

Vis daugiau ne tik moterų, bet ir vyrų, lepina save įvairiomis veido procedūromis, kurios padeda ne tik išlikti jaunesniam, bet ir turėti sveikesnę, švytinčią, stangrią odą. Veido valymą, tikriausiai sunku pavadinti pasilepinimu, tačiau vis dėlto ši procedūra išties suteikia odai sveikesnę išvaizdą, kai paraudimas išnyksta…

Veido valymas – tai odos higienos procedūra. Jos metu vyksta sveikatinimo procesas – atveriamos poros per kurias iš organizmo pašalinami nešvarumai, šlakai. Veido valymą reikėtų atlikti reguliariai, nepriklausomai nuo to, turite matomų odos problemų ar ne.

Priklausomai nuo odos būklės galima rinktis šiuos veido valymus: mechaninį, rūgštinį bei ultragarsinį. Pastarasis mažiausiai sudirgina odą, tad jei sekančią ar net tą pačią dieną po valymo, Jums reikia gražios odos, geriau rinkitės šį variantą, nes paraudimo nė nebus.

veido procedūrosJauninančios veido procedūros

Kiekvieno mūsų oda sensta, priklausomai nuo gyvenimo būdo, aplinkos poveikio: saulės spindulių, įtampos, žalingų įpročių ir pan. Pamatiniai odos audiniai, užtikrinę jaunatvišką išvaizdą, ilgainiui pradeda griūti, dažnai išryškindami juoko, šypsenos raukšleles ar tiesiog bendrą odos susiraukšlėjimą tose vietose, kur nuolatos veikė įvairūs veido raumenys.

Veido procedūros yra išties efektyvus būdas palaikyti jauną, stangrią odą vyresniame amžiuje. Patyrę kosmetologai teigia, jog veido atjauninimo procedūros be skalpelio turi daug pliusų prieš chirurgines operacijas – estetiniu atžvilgiu nepalieka randų ir nėra ilgo skausmingo gijimo laikotarpio, o rezultatai išlieka kelis mėnesius. Taip pat veido procedūros finansiškai labiau prieinama daugeliui žmonių.

Daugelis grožio salonų bei klinikų siūlo jauninamąsias veido procedūras. Štai keletas, kurias verta išbandyti:
Jauninamoji veido procedūra Tox Peel. Ji atliekama Biofirst klinikoje, Kaune. Tai saugi, inovatyvi procedūra, išsiskirianti panašiu į botulino toksino injekcijos poveikiu ir suteikianti sulbinantį jauninamąjį efektą. Ši unikali procedūra padeda sumažinti smulkias ir vidutinio gylio raukšleles.

Mažoji klinika, Vilniuje, atlieka jauninamąją veido procedūrą su Lymphobioni L300 aparatu. Tai neskausminga ir greitai pakelianti veido kontūrus procedūra. Jau po pirmos terapijos ne tik pastebimai sutvirtėja veido ovalas, bet ir švelniai pakeliami lūpų kampučiai, antakiai!

Estetinės veido procedūros

Labiausiai profesionalų rekomenduojamos estetinės veido procedūros yra mezoterapija, botulino injekcijos arba botulino turinčių kremų procedūros bei odos patepimai hialurono rūgštimi. Vis dėlto populiariausia yra mezoterapija.

Mezoterapija tai, kai mikro injekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos: hialurono rūgštis, vitaminai, amino rūgštys, mikroelementai. Veikiant šių medžiagų kokteiliams atkuriamas odos tonusas, elastingumas, oda sudrėkinama, išsilygina smulkios raukšlės.

Ši terapinė procedūra estetinėje medicinoje taikoma odos senėjimo profilaktiškai ir gydymui, papilkėjusiai, suglebusiai odai gydyti, esant dvigubam pagurkliui, patamsėjusiems paakiams, esant židininiam plaukų slinkimui. Šios procedūros dėka odos būklė gerėja laipsniškai ir vis didėja.

Kosmetinės veido procedūros

Kosmetinės veido priežiūros procedūros atliekamos su profesionalia kosmetika, kuri tinka tiek jaunos, tiek brandžios odos priežiūrai. Procedūras atlieka kosmetologė, turinti medicininį išsilavinimą, reikiamą kvalifikaciją ir darbo patirtį. Visos procedūros parenkamos kiekvienam klientui individualiai, priklausomai nuo veido odos poreikių. Todėl, jei tai pirmasis vizitas pas kosmetologę, galite užsisakyti būtent šią paslaugą, nes jos metu specialistė atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, apžiūrės Jūsų odos būklę ir paskirs tinkamas procedūras.

Taigi, jei vaizdas veidrodyje Jūsų nebedžiugina, o raukšlelės veide darosi vis gilesnės, kreipkitės į specialistus, kurie ir be skalpelio padarys Jus vėl gražiais ir pasitikinčiais savimi! Veido procedūros yra geriausios neinvazinės terapijos Jūsų veidui!

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą