Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Naujos kartos diodinis lazeris Sapphire 1200

lazeris sapphire 1200

Plaukelių šalinimas – problema su kuria nuolat susiduria tiek vyrai, tiek moterys. Kiekvienas žmogus nori mėgautis glotnia oda kuri nekeltų diskomforto ir leistų pilnai džiaugtis gyvenimo malonumais.

Su šiuo tikslu nuo pat senovės buvo kuriami ir tobulinami įvairūs plaukų šalinimo sprendimai, na o pastaraisiais laikais šiai problemai spręsti yra pasitelkiamos ir pačios moderniausios technologijos.

Viena iš jų – tai diodiniai lazeriai. Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie modernų diodinį lazerį Sapphire 1200 gebantį pašalinti nepageidaujamus plaukelius ne tik greitai, tačiau kartu užtikrinti atsikratymą jais bent 1-2 metams.

Kokiu principu veikia Sapphire 1200 diodinis lazeris?

lazeris sapphire 1200Diodinis lazeris plaukelius iš pageidaujamos vietos šalina tokiu principu – prie odos yra priglaudžiamas lazerio antgalis, kuris taip lengviau galės pasiekti sunkiai pašalinamus plaukelius.

Antgalio galiukas sušaldo depiliuojamą vietą net iki -10 laipsnių temperatūros, taip apsaugomas odą nuo nudeginimo ir užtikrindamas, jog žmogus procedūros metu nejaus jokio nemalonaus skausmo.

Lazeris, tuo tarpu, specia 808 nm ilgio banga tiesiogiai veikia plauko ląsteles ir folikulą, jį sudegindamas ir užtikrindamas, jog plaukelis negalės ataugti ilgą laiką.

Kokiomis ypatybėmis pasižymi Sapphire 1200 modelis?

Pagalvojus apie žodį „depiliaciją“ daugeliui žmonių mintyse sušmėžuoja skutimosi peiliukas, skausmas ir kiti nemalonumai. Tačiau Sapphire 1200 diodinis lazeris, manome, pakeis jūsų požiūrį į plaukų šalinimo procedūras.

Toks lazeris yra naudojamas čia –> Depiliacijos salonas Vilniuje EPIL  

Savo veikimo principus jis yra patogus, saugus ir universalus. Žemiau aprašome pagrindines šio inovatyvaus lazerios savybes.

Tinkantis bet kokiam plaukui

Jei esate kažkada atlikę lazerinę plaukų šalinimo procedūrą, ko gero pamenate virtinę apribojimų kurių reikėdavo laikytis prieš ir po procedūros. Ar tai būtų odos saugojimas nuo saulės poveikio, negalėjimas maudytis karštą vasaros dieną ar dar kažkas panašaus. Šių principų reikėdavo laikytis apie 2-4 savaites prieš ir po procedūros.

Tačiau šis lazeris buvo kurtas kiek kitaip, taip, jog tiktų kiekvienam odos pigmentui, todėl plaukelius šalinti juo galima net po apsilankymo soliariume ar pasideginus paplūdimyje.

Tiesa, pasaugoti odą vistiek reikėtų. Rekomenduojama bent saulėje nebūti bent jau 2 dienas prieš ir po procedūrų. Na, o jei be buvimo saulėje negalėsite išsisukti, rekomenduojamas stiprus apsauginis kremas suteikiantis bent jau 30 SPF vienetų apsaugą. Taigi, nors apribojimai liks ir čia, jie nebus tokie griežti kaip su senos kartos lazeriais.

Kitas lazerio universalumo požymis – tai, jog jo pagalba galima šalinti bet kokios srities odą. Tai gali būti pečių juosta, bikini zona, veidas ar pažastys. Lazeris be problemų pašalins net ir storesnius ir tamsesnius plaukus.

Efektyvumas

sapphire-lazerisSapphire 1200 lazerio efektyvumos slypi jo naudojamoje technologijoje.

Priešingai nei senosios kartos lazeriai, šis diodinio lazerio modelis veikia kur kas ilgesne 808 nm ilgio šilumos banga. Tai suteikia galimybę išvengti įvairių odos pažeidimų, pigmento pokyčių bei lengviau pasiekti gilesnius plauko folikulus.

Paprastai pilnai pakanka 4-6 procedūrų ciklo, tam, kad efektyviai pašalinti nenorimus plaukus iš depiliuojamos vietos.

Šias procedūras reikia atlikti maždaug kas 4-7 savaites. Tikslus reikalingų procedūrų skaičius priklausys individualiai nuo kiekvieno kliento odos.

Kaip jau minėjome, plaukeliai šio lazerio pagalba yra pašalinami 1-2 laikotarpiui. Praėjus jam, procedūrą derėtų vėl pakartoti.

Saugumas

Kartu šis lazeris gali pasiūlyti žymiai didesnę apsaugą nei senesnėmis technologijomis grįsti lazeriai. Kaip jau minėjome, lazerio pagalba depiliuojama vieta yra atšaldoma iki 10 laipsnių šalčio temperatūros.

Tokiu būdu odai yra suteikiama papildoma apsauga nuo odos nudegimų ir sudirginimų. Po atliktos procedūros gali pasimatyti odos paraudimas ar lengvas dilgčiojimas, tačiau požymiai po kelių valandų pradings.

Verta paminėti ir tai, jog kuriant šį lazerį buvo pagalvota ir apie grožio specialistus. Jo veikimas yra labai paprastas ir patogus, todėl kiekvienas profesionalas jį galės labai lengvai panaudoti šalinant plaukelius pagal kiekvieno kliento poreikius.

Komfortas

Galiausiai verta paminėti ir komforto ypatybę, kuri ko gero yra viena iš aktualiausių klientams. Visų pirma ji pasimato taupomame žmogaus laike. Užuot ruoštis 6 savaites lazerinei procedūrai, čia pilnai užtenka 2 savaičių.

Likus dviems savaitėms, vertėtų vengti odą dirginančių kremų, deginimosi saulėje ar depiliacijos vašku. Na, o itin didelės priežiūros reikės po 2 prieš ir po procedūros.

Na, taip pat reikėtų užsiminti ir apie tai, jog šis lazeris – visiškai neskausmingas, pagrinde dėl šaldymo technologijos, kurią aprašėme viršuje.

Pabaigai

Inovacijos grožio srityje vyksta nuolatos, na o Sapphire 1200 diodinis lazeris padeda išspręsti amžiną problemą dėl skausmingo plaukelių šalinimo ir leidžia tai daryti saugiai, komfortiškai ir efektyviai.

Depiliacijos centrą Vilniuje rasite adresu: Žygio g. 90

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą