Kaip numesti svorio
Penktadienis 17 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

Tailandietiško masažo populiarumo paslaptys

tailandietisko masazo populiarumo paslaptys 2

Kai iš Azijos kilusių masažų tradicija ėmė skverbtis į Vakarų pasaulį, daugelis manė, kad tai dar viena mada, kuri greitai praeis. Dabar, praėjus daugiau nei dviem dešimtmečiams, klasikinis tajų masažas – vis dar ant bangos, ir nematyti jokių ženklų, kad jis galėtų užleisti pozicijas kuriam nors kitam masažui. Lietuvoje kuriasi vis daugiau masažo salonų, kurių veikla paremta rytietiškų masažų tradicija, o SPA terapijoms daugiausia diriguoja meistrai, atvykę net iš tolimojo Tailando.

tailandietisko masazo populiarumo paslaptys

Kodėl tailandietiški masažai tokie populiarūs?

Tailandietiški masažai, dar kitaip vadinami tajų masažais, yra unikali medicininio modelio dalis, o šios gydomosios filosofijos žinių norintieji tapti masažo guru įgyja Tailade. Specialiai apmokyti masažuotojai vadinami „mo nuat“ (masažo gydytojais). Tradicinė tajų medicina siekia išgydyti ne tik kūną, bet ir sielą, atkurti žmogaus energetiką. Rytų masažo praktikose svarbūs visi 4 elementai: žemė, oras, ugnis ir vanduo.

Tailande gydymui plačiai naudojami ir per 100 įvairių augalų, o magiška augalų galia perkeliama į šiuolaikines veido ir kūno terapijas. Viena vertingiausių – rytietiška veido procedūra, kurios metu oda valoma ir šveičiama natūraliais šveitikliais, o veido masažui naudojami šilti žolelių – citrinžolių, pipirmėčių, bergamočių, imbiero, eukaliptų, tamarindo vaisių ir kt. – ryšulėliai. Tailando masažų filosofiją šiandien puikiai perteikia salono AZIA SPA masažai.

tailandietiskas masazas

Tajų masažo metu orientuojamasi į:

Bendravimą. Tailande buvo paplitęs paprotys, kad vaikai turėdavo masažuoti vyresnius savo šeimos narius – tėvus, senelius. Per masažą perduodamos teigiamos emocijos, meilė, rūpestis, tarp masažuotojo ir masažuojamojo sukuriama harmonija. Tajų masažo specialistai geba perduoti teigiamas emocijas, harmoniją net ir be žodžių, o švelnūs judesiai derinami su intensyviais – tai leidžia pasiekti stulbinamą efektą.

Salone AZIA SPA atliekamas ypatingas SPA kompleksas „Rytietiškas prisilietimas“, kurio metu papildomai naudojami šilti aliejai, raminantys mintis, padedantys atsikratyti streso ir įtampos.

Sveikatos stiprinimą. Tajų masažai žinomi kaip puoselėjantys sveikatą bei gerą savijautą. Tailandiečiai pirmiausiai griebiasi ne vaistų, bet išbando gydymą žolelėmis, homeopatiniais preparatais ir masažais. AZIA SPA masažai – tai kartu lyg pasyvus sportas, pagerinantis fizinę formą, stangrinantis odą, padedantis atsikratyti celiulito.

Todėl AZIA SPA Vilniuje visas dailiosios lyties atstoves kviečia išbandyti anticeliulitinį masažą, kurio metu pasitelkiami specifiniai stiprūs, gilūs masažo judesiai, o unikalus masažo aliejus veikia vidinius sluoksnius ir efektyviai stangrina odą, mažina apimtis.

Negalavimų gydymą ir prevenciją. Tajų masažai puikiai pritaikyti daug laiko praleidžiantiems vienoje padėtyje – gulintiems ar dirbantiems sėdimą darbą. Jie padeda numalšinti sąnarių, raumenų, galvos, menstruacijų skausmus, pagerinti virškinimą, atsikratyti vidurių užkietėjimo ir daugelį ligų sukeliančio streso.

Tajų masažai puikiai pritaikomi ir ligonių reabilitacijai. Dar viena Tailando masažų savybė – dėmesys kiekvienai kūno sričiai. Tajų masažo specialistai jautrias kūno sritis – pėdas, galvą – masažuoja taškinio masažo technika. Taškinis pėdų ir galvos masažas – viena iš SPA terapijos vyrams, atliekamos AZIA SPA Vilniuje, dalių.

tailandietisko masazo populiarumo paslaptys 2

Minčių praskaidrinimą. Rytietiški masažai leidžia visiškai atsipalaiduoti, atitrūkti nuo rutinos ir nesibaigiančių darbų. Apskritai masažai priskiriami prie terapijų, leidžiančių subalansuoti psichinę būseną, kitaip pažvelgti į problemas. Kartu rytietiški masažai gali padėti išlaisvinti baimes, pyktį, susitaikyti su nemaloniais išgyvenimais ir potyriais, „paleisti“ visa, kas buvo bloga. Jie stiprina ir porų santykius.

Viena iš labiausiai rekomenduojamų procedūrų mylimiesiems – egzotinis Balio salos ritualas dviem. Jo metu Jam šveičiamas kūnas, Jai tepama kūno kaukė, abudu ritualo dalyviai mėgaujasi žolelių vonia ir viso kūno aromaterapiniu masažu bei maloniai leidžia laiką drauge.

Taigi tajų masažas Vakaruose, o kartu ir Europoje išpopuliarėjo dėl holistinio – visa apimančio požiūrio į žmogaus kūną, sielą ir protą. Šis masažas gali kur kas daugiau nei mums įprasti masažai: tame ir slypi jų populiarumas.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą