Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Adele svorio metimo paslaptis - Sirtfood dieta

adele dieta

Dainininkė Adele visuomet sugeba nustebinti. Kaip ir anksčiau, ji pribloškė savo gerbėjus pasirodydama Drake gimtadienio vakarėlio šventėje stipriai sukūdusi ir numetusi beveik 20 kilogramų!

Daugybei fanų, net ir tiems, kurie nepraleidžia nei vienos naujienos susijusios su Adele, kilo klausimas, kaip 31 – vienerių metų atlikėjai pavyko numesti tiek svorio.

Adele Drake gimtadienyje

„The Rolling in the Deep“ hito atlikėja derindama skirtingus svorio metimo metodus, išbandydama įvairias veiksmingas dietas, kardinaliai pakeitė savo mitybos ir kūno rengybos režimą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokius būdus išbandė Adele, bandydama atsikratyti svorio per šešis mėnesius.

Sirtfood dieta

Adelė kurį laiką bandė Sirtfood dietą, kurios metu, daugiausia yra vartojami kopūstų lapai ir grikiai.
Šie produktai labiausiai yra žinomi, kaip sirtuino aktyvintojai, kurie slopina alkio jausmą bei mažina apetitą, ir suaktyvina organizmo „lieknėjimo geną“.

Sirtuino aktyvintojai dar laikomi tais, kurie apsaugo kūno ląsteles nuo sunykimo, patiriant stresą ir yra skirtas reguliuoti senėjimo procesus, metabolizmą ir padeda mažinti uždegimus.

Ši dieta leidžia vartoti raudoną vyną ir valgyti juodą šokoladą, kadangi jie yra praturtinti sirtuinu.

Reformatorius pilatesas

Kartu su savo bičiule Ayda Field, singlo kūrėja ėmė užsiimti pilatesu.
Sporto užsiėmimai įtraukė Adele, kadangi atliekant tai, yra siekiama pagerinti laikyseną, lankstumą ir pusiausvyrą.

Ayda teigė, kad atlikėja dievino savo naująjį sporto režimą, kuris puikiai veikė, kai ji tuo užsiiminėjo. Tai taip pat prisidėjo prie to, kad ji numetė šiek tiek svorio. Jos draugai be galo didžiavosi, tuo kad Adele numetė svorio ir tai buvo bene didžiausias arkliukas, kuris skatino atlikėją judėti tolyn.

Jow WicksJoe Wicks sporto filmukai

Praeitą savaitę The Sun atskleidė, kad Adele paslapčiomis sekdavo John Wicks išleidžiamus didelio krūvio sporto video. Po to, kai atlikėja išsiskyrė su savo vyru Simon Konecki (45m.) 2019m. balandį,  ji pradėjo vis intensyviau sportuoti namuose.

Ji taip pat yra didelė gerbėja asmeninio trenerio Dalton Wong, kuris padeda aktoriams atgauti formą įvairiems vaidmenims, įskaitant ir jos bičiulę Jenifer Lawrence.

Kaip šaltiniai ir teigė: „Adele paslapčiomis užsiiminėjo sportu su šiais asmeniniais treneriais. Ji ne tas žmogus, kuris sportuoja viešai prieš kitus. Ji mieliau užsiims tuo namuose, sekdama mitybos ir treniruočių režimus, pasinaudodama trenerių konsultacijomis ir filmukais.
Progresas, kuri jį padarė per šešis mėnesius – puikiai visiems matomas.

Arbatos atsisakymas

Jau seniau Adele patvirtino, kad ji išgerdavo apie 10 puodelių arbatos kasdien. Tačiau ji metė šį įprotį ir nusprendė visiškai atsisakyti cukraus.

Kaip ji pati teigė: „Aš buvau įpratusi išgerti apie 10 puodelių arbatos kasdien, pasisaldindama ją dviem šaukšteliais cukraus. Taigi, aš suvartodavau apie 20 šaukštelių cukraus kasdien. Ir man tai atrodė normalu. Dabar, atsisakiusi šio įpročio, aš jaučiuosi daug geriau, esu energingesnė ir žvalesnė“.

Dvidešimt šaukštelių cukraus per dieną – yra tris kartus daugiau, nei rekomenduotina dozė. Tai iššaukia energijos trūkumą, dantų ir dantenų problemas bei padidėjusį cholesterolio kiekį.

Adele svorių kilnojimasSvorių kilnojimas

Nors Adele ir nėra didžiausia sporto gerbėja, tačiau ji sako, kad pagrindinis jos užsiėmimas sportuojant, yra svorių kilnojimas.

Kaip ji ir pasakojo Rolling Stone žurnalui: „Daugiausia aš dejuoju. Pavyzdžiui, dažnai rėkiu, praleidžiu sporto klubo užsiėmimus. Aš tuo nesimėgauju! Man patinka daryti svorių treniruotes. Tačiau nepatinka žiūrėti į veidrodį.

Kraujagyslės lengvai pasirodo mano veide. Taigi, kai kilnoju svorius, aš sąmoningai mąstau, kaip neleisti joms pasirodyti mano veide. Ir jeigu man nepavyksta, jūs tikriausiai išvysite mane kiniečių restorane!“.

Adele 2008Susikoncentruoti į sveikatą ir laimę

Adele mantra visados buvo tokia, kad reikia susikoncentruoti į laimę, o išvaizda seka paskui.
Kaip ir anksčiau ji teigė: „Man nesvarbu, kaip tu atrodai, svarbiausia pačiam būti laimingu su savimi. Ir tik tada tu gali suprasti, kad norint tobulinti ar keisti dalykus savyje, kurie tau pačiam nepatinka, gali tik tuomet, kai vertini save“.

Ji tvirtina, jog ir pati turinti saviįvaizdžio problemų, kaip ir visi iš mūsų, tačiau priduria, kad šiame pasaulyje yra daug kitų dalykų, dėl kurių vertėtų nerimauti daug labiau: „Aš taip pat nepasitikiu savo kūnu, tačiau neleidžiu tokioms mintims valdyti viso mano gyvenimo. Pasaulyje yra tikrai didesnių problemų nei galvojimas tik apie save. Tu pasaulyje toks esi tik vienas, tad kodėl turėtum norėti atrodyti panašiu į kitus? Kodėl mes visi turėtume atrodyti vienodai, su vienodomis šukuosenomis ir neišsiskiriančiomis nuomonėmis“.

Norėdami pabrėžti jūsų išskirtinumą , siekiame, kad turėtumėte kūną, kuriuo džiaugtumėtės kasdien. Norėdami apskaičiuoti savo kūno masės indeksą (KMI), spauskite čia

Šaltinis: https://www.thesun.co.uk/fabulous/10233654/weight-loss-sirtfood-diet-pilates-secret-adele-transformation/

 

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą