Kaip numesti svorio
Penktadienis 19 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Vilniaus regbio akademija

Vilniaus regbio akademija supažindina vaikus ir jaunuolius Vilniaus mieste su regbiu, skatina jų užimtumą bei dalyvavimą sportinėje veikloje.
Vilniaus regbio akademijos tikslas yra populiarinti regbį Vilniuje, kasmet rengti Vilniaus miesto regbio čempionatą, suburti vaikų ir jaunimo komandas atstovausiančias miestą Lietuvos regbio čempionate bei ruošti jaunuosius teisėjus ir trenerius. Siekdami tikslų stengiamės sukurti reikiamas, tinkamas ir patogias sąlygas treniruotėms ir varžyboms. Dirbdami su vaikais, mes norime ugdyti orumą, pagarbą kitiems, skatinti savanorišką veiklą, visuomeniškumą ir pilietiškumą.
Mes Vilniaus regbio akademiją matome kaip didelę tvirtą bendruomenę, kurioje kiekvienas narys jaučia palaikymą ir paramą, kurioje viskas aikštėje ir už jos ribų yra pasiekiama komandiniu darbu ir tarpusavio pasitikėjimu. Pradėdami nuo vaikų mes norime išugdyti įvairių pajėgumų žaidėjų, kurie ateityje galėtų žaisti įvairaus lygio regbio – nuo poilsinio, mėgėjiško iki pusiau profesionalaus.
Vilniaus regbio akademija yra padalinta į skyrius atitinkančius Vilniaus miesto mikrorajonus, taip siekiant paskatinti ryšį tarp bendruomenės ir sporto komandos. Vienoje aplinkoje augę vaikai geriau pažįsta vieni kitus ir brandina daug tvirtesnį ryšį, kuris tik išryškėja žaidžiant vienoje komandoje.

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Adresas: Lvovo g. 99-1, Vilnius
Internetinis puslapis: http://www.regbioakademija.lt
Telefonas: 8 610 16354
Įmonės pavadinimas: Všį ,,Vilniaus Regbio Akademija

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą