Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Tornado, sporto klubas

Sporto klubas ,,Tornado” buvo įkurtas Rokiškio mieste 1996 m. ir tais pačiais metais įstojo į Lietuvos Muai Tai sąjungą. Klubo įkūrėjas ir treneris – Genadijus Jasinevičius.
1997 m. Diuseldorfe (Vokietija) vykusiame tarptautiniame kikbokso teisėjų ir trenerių seminare
G.Jasinevičius apsigynė juodąjį diržą, gavo pirmo dano kvalifikaciją ir tarptautinio teisėjo kategoriją. 1999 m. Bankoke (Tailandas) dalyvavo trenerių seminare, kuriame jam buvo suteiktas Tarptautinės mėgėjų Muai Tai federacijos sertifikatas.
2003 metais Lietuvos Muai Tai sąjungos visuotiniame susirinkime G.Jasinevičius paskirtas vyriausiuoju Lietuvos jaunimo rinktinės treneriu.
Pažymima, kad Muai Tai treneriui – sporto mokytojui Genadijui Jasinevičiui. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 8d. įsakymu Nr.443 patvirtinta Nacionalinio sporto trenerio (trenerio metodininko) kategorija. Pažymėjimas Nr.495.
Sporto klubas ,,Tornado” dalyvauja įvairiuose Lietuvoje organizuojamuose Rytų kovos menų (Muai Tai, Bushido-rings, Shidokankarate, Kikbokso) turnyruose bei čempionatuose. Taip pat Europos, pasaulio čempionatuose, tarptautiniuose turnyruose (Rusija, Baltarusija, Latvija, Estija, Slovakija, Vokietija, Olandija, Šveicarija, Švedija, Anglija, Kipras, Japonija, Tailandas). Juose ,,Tornado” sportininkai yra iškovoję nemažai pergalių.
 

Kontaktai

Miestas: Rokiškis
Adresas: Aušros g. 27 , Rokiškis
Internetinis puslapis: http://www.thaitornado.lt
Telefonas: (8-606)10358


Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą