Kaip numesti svorio
Šeštadienis 25 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

SŪKURYS, kovos menų klubas

Mokyklos SŪKURYS nariai pradėjo treniruotis 1994 m. SŪKURIO prezidentas ir vyriausiasis treneris yra Pranas Golovač – 3 Dan Aikido AIKIKAI meistras. Pranas Golovač yra pirmasis oficialus atstovas iš Lietuvos, atvažiavęs mokytis į Pasaulinį Aikido Centrą Japonijoje. Mokyklos treneriai ir instruktoriai savo Aikido techniką tobulina Pasauliniame Aikido Centre Hombu dojo Japonijoje bei įvairiuose tarptautiniuose seminaruose.
AIKIDO AIKIKAI ASOCIACIJA „SŪKURYS“ – tai mokykla, kur kiekvienas gali praktikuoti Aikido Aikikai, gilintis į techninius ir dvasinius šio unikalaus kovos meno principus, ugdyti savo fizinį pajėgumą, valią ir plėsti pasaulėžiūrą. Čia jūs išmoksite ne tik apsiginti, bet ir judėjimo technikos, taisyklingai kvėpuoti, koncentruoti dėmesį bei atsipalaiduoti, vystysite kūno koordinaciją ir laikyseną.  Čia rasite veiklą sau, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar fizinio pasirengimo. Jūsų vaikai jau nuo penkerių metų ras bendraminčių, mokysis būti savarankiški bei sustiprės fiziškai.
Mokyklos „Sūkurys“ meistrai dėmesį skiria kiekvienam besitreniruojančiajam. Treniruotes sudaro ne tik fiziniai pratimai bet ir filosofinės trenerių paskaitos. Siekiama ugdyti neagresyviai kovojančią, bet sąmoningai mąstančią, išmintingą ir stiprią asmenybę.
Aikido Aikikai mokykla „Sūkurys“ siūlo itin gausų treniruočių pasirinkimą, patogų laiką ir vietą. Šiuo metu treniruotės vyksta: vaikams, moksleiviams, studentams ir suaugusiesiems. Taip pat atskirai moterims bei specialios sveikatingumo grupės.
Kartu siekime bendro tikslo –  sveiko, išmintingo ir prasmingo gyvenimo būdo!
 

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Adresas: Šeimyniškių g. 44, Vilnius
Internetinis puslapis: http://www.aikidoaikikai.lt
Telefonas: +37065645268; +37061676909
Įmonės pavadinimas: SŪKURYS, AIKIDO AIKIKAI ASOCIACIJA

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą