Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Saulininkas, sporto klubas

Sporto klubas „Saulininkas“ – vienas pirmųjų šiuolaikinių sporto klubų Šiauliuose, jau sėkmingai gyvuojantis penkeris metus. Į šį klubą žmonės renkasi ne tik atgauti jėgas po sunkių dienos darbų, bet ir maloniai pabendrauti su juos supančiais žmonėmis. Daugelis gana greitai pastebi, kad pasportavę kažkuo pasikeičia, jiems atsiranda naujų jėgų, padidėja darbingumas, pagerėja miegas. Kviečiame ir Jus pasirūpinti savo ir aplinkinių gera dvasine, bei fizine savijauta.
Klube yra treniruoklių salė, sauna, baseinas su masažine srove ir kaskada, soliariumas, dušai. Jūs galėsite ne tik pasportuoti, bet ir pasikaitinti saunoje, ar paplaukioti baseine. Antradieniais ir šeštadieniais, saunoje vyksta, visų sportuojančių labai pamėgti, kvapų terapijos seansai, kurie padės atpalaiduoti ar stimuliuoti kūną ir dvasią, įveikti negalavimus, pagerinti savijautą.
Kvalifikuotas treneris, suteiks konsultacijas mitybos klausimais, ir sudarys individualias treniruočių programas. Mūsų klube veikiantis soliariumas prailgins Jūsų vasarą ir padės išsaugoti puikią ir sveiką odą.
Po treniruočių klientai gali atsigaivinti baltyminiais, energetiniais ar svorį mažinančiais kokteiliais. Pas mus galėsite įsigyti įvairių maisto papildų ir vitaminų sportuojantiems, taip pat apsilankyti šalia esančiame restorane, kuriame yra specialus, mūsų trenerio sudarytas, „ Sportininkų meniu“.
 

Kontaktai

Miestas: Šiauliai
Adresas: St. Lukauskio g. 5a, Šiauliai, Šiauliai
Internetinis puslapis: http://www.saulininkas.lt/lt/sporto.htm
Telefonas: (8 41) 399464
Įmonės pavadinimas: VšĮ ,,Tobulas kūnas"

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą