Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Montis magia, laipiojimo uolomis salė

Išbandyti laipiojimą uolomis gali visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus bei fizinio pasirengimo. Laipiojimas patrauklus savo universalumu. Tai yra ne tik individualus, bet ir šeimos užsiėmimas. Čia kievienas gali siekti skirtingų tikslų – sportuoti, dalyvauti varžybose, mėgautis gera kompanija, keliauti į įspūdingiausius uolų regionus Europoje ir visame pasaulyje.
 
Laipiojimas – sportas. Laipiodami stipriname visą kūną, laviname koordinacija, fizinę, bei psichologinę ištvermę. Tobulėjant lipame vis sudėtingesnes trasas, atliekame vis sudėtingesnius judesius, kurie yra vertinami sudėtingumo kategorijomis. Taip pat galima dalyvauti vietinėse ir tarptautinėse laipiojimo varžybose arba mėgėjiškose laipiojimo fiestose. Treniruotės vyksta visus metus moksleiviams ir suaugusiems. Prisijungti gali bet kada.
 
Laipiojimas – gyvenimo būdas. Ne visi laipiojimą supranta kaip sporto rūšį, daugeliui tai yra tiesiog gyvenimo būdas. Nereikia lipti sunkiausiu maršrutu, kad jaustum malonumą ir pasitenkinimą. Čia kiekvienas gali būti nugalėtoju, susirasti naujų draugų ir patirti naujų pojūčių.
 
Laipiojimas – galimybė keliauti. Lietuvoje nėra uolų, todėl tenka laipioti ant dirbtinių uolų imitacijų, tačiau kiekvienai progai pasitaikius važiuojame laipioti į Lenkiją, Čekiją ar Slovakiją, o turint daugiau laiko organizuojame laipiojimo stovyklas visoje Europoje. 

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Adresas: Vytenio g. 46B, Vilnius
Internetinis puslapis: http://www.montismagia.lt
Telefonas: 8 699 12424
Įmonės pavadinimas: UAB Montis magia

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą