Kaip numesti svorio
Šeštadienis 20 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Metallic GYM, sporto klubas

Sporto klube “Metallic GYM” Jūsų laukia jauki, nuotaikinga aplinka,  moderniai įrengtos 3 treniruoklių salės.  Siūlome didelę įvairovę treniruoklių raumenų vystymui ir kūno linijų tobulinimui, taip pat  naujos kartos profesionalius kardio treniruoklius VS-FITNESS ir STAR TRAC . Jų pagalba ne tik atsikratysite nereikalingų kilogramų, bei pagerinsite širdies ir kraujo apytakos sistemos veiklą.
 

Kontaktai

Miestas: Kaunas
Adresas: Kovo 11-osios g. 130, Kaunas
Internetinis puslapis: http://www.metallicgym.lt
Telefonas: +370 600 78871


Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Lankytojų komentarai
Zilvinas 2017-10-13
Netinkamas komentaras
Kraunasi

Noriu pasidalinti pirmais ir MANAU PASKUTINIAIS įspūdžiais apie sporto klubą „Metallic Gym“ esantį Kaune Kovo 11-os g.
Nutariau susirasti sporto klubą su man tinkama įranga ir malonia atmosfera, kas yra ne mažiau svarbu. Taigi užsukau ir į sporto klubą „Metallica Gym“ esantį Kaune Kovo 11-os g. Mane pasitiko klubo darbuotojas (vyras) ir maloniai sutiko parodyti treniruoklius bei pakvietė pasportuoti , pirmąją treniruotę nemokamai (kas žinoma irgi yra malonu). Nors tikrai nesu naujokas sporte, keletas treniruoklių mane sudomino (TredClimber ir 3D Smith machine). Todėl sekantį vakarą užėjau į klubą nusiteikęs pasportuoti ir išbandyti visą taip išgirtą įrangą. Vos peržengus klubo slenkstį mane pasitiko užrašas „Lankytojai į klubą su lauko batais neįleidžiami“. Na manau, taisyklės yra taisyklės ir tam kad nukeliauti iki rūbinės teko persiauti dušo šlepetėmis. Pakeliui mane pasitiko klubo savininkė(?) su klausimu „O jūs čia ką”? Gerai, kad į pagalbą atskubėjo vakrykščias pažystamas ir paaiškino situaciją. Taigi persirengiau ir nuėjau apšilti treniruokliu-naujiena TredClimber. Kadangi tai „pirmas Pabltyje“ toks treniruoklis nenuostabu, kad ne viskas vyko taip sklandžiai. Teko pasijausti savamoksliu nes jokio supažindinimo su specifine įranga nebuvo. Man taip beplušant antrą minutę išgirdau riksmą (aš čia neperdedu) : „Tu ką čia darai? Lipk lauk. Eik ant bėgimo takelio“! Pasakiau, kad bandau sportuoti ir toliau bandžiau „pagauti“ ėjimo ritmą. Dar po minutės vėl tas pats spiegimas: „Tu nemoki. Ką čia darai“? Na to man pasirodė per daug, ypač kai tai buvo sakoma kitų klubo lanytojų akivaizdoje. Todėl paklausiau direktorės/instruktorės (sprenžiant pagal elgesį valytojos), kodėl jinai tokiu tonu su manimi kalbasi. Tada moteris kiek aprimo ir parodė man kaip teisingai naudotis treniruokliu. Tiesa kokias tris minutes ji intensyviai minkė visus mygtukus, nes ji nė velnio juose nesigaudo. Po kokių 5min. ta pati direktorė/trenerė priėjusi paklausė kaip man sekasi ir burbtelėjo: „na jau gana“. Aš atsakiau, kad noriu užbaigti apšilimą. Į tai sekė replika: „tu jau kokius du apšilimus čia padarei“.
Sekantis „siurprizas“ laukė, kai nusprendžiau išmėginti 3D Smith treniruoklį. Man besiruošiant sekančiam pratimui (saudimas gulint ant vertikalaus suoliuko), prie manęs priėjo ta pati direktorė/trenerė ir paklausė ar žinau, jog tai 3D Smit‘o treniruoklis. Atsakiau jog žinau. Tuomet išgirdau: „bet vis tiek juo geriau nesinaudoti, nes nemokėsi“. Man pasirodė tai ganėtinai keista. Visų pirma tai toks treniruoklis nėra kažkas stebūklingo šiais laikais, o be to aš juk tam čia ir atėjau kad išmėginti klubo įrangą. Apie kokį nors bandymą supažindinti mane su „stebūklinga“ 3D Smith mašina nebuvo ir kalbos.
Na ir pabaigai „SALDAINIUKAS“. Vos tik man pabaigus pratimą su Smith treniruokliu, priėjo mano mylima trenerė ir tarė (panašiai kaip Kindziulis): „na viskas, pabandei. Gali eiti“. Pasakiau, kad dar nebaigiau treniruotės ir kaip jau tikėjausi gavau dar vieną antausį: „ Jau baigei“. Kadangi sportinė nuotaika buvo visiškai suš..kta (kitaip tiesiog neįmanoma išsireišti), o ginčytis su į septintą dešimtį įkopusia trenere(?) reikštu nusileisti iki jos lygio, man nieko kito nebeliko kaip tik susirinkti savo „žaislus“ ir keliauti į dušą.
Manau kiekvienas gyvenantis Kaune Dainavos rajone žino, kad sporto klubų pasirinkimas šiame rajone yra tikrai nemenkas. Tai ir Gym+, FitClub, Dainavos Sporto Klubas, Impuls . Manau, kad sąrašą būtų galima papildyti dar kokiais penkiais ar šešiais pavadinimais kurie yra apie 5 – 10 min. ėjimo atstumu nuo „Metallic Gym“ .
Epilogas:
Taip vienas šaukštas deguto gali sugadinti visą medaus bačką.

Parašykite komentarą