Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Me Gusta, šokių studija

Šokių studija „Me Gusta” – tai šiuolaikinių šokių studija, kurioje mokoma įvairių šiuolaikiniu šokių stilių.
Pavadinimas „Me Gusta”, išvertus iš ispanų kalbos, reiškia „man patinka”. Pats pavadinimas nusako mūsų šokių mokyklos idėją : daryti tik tai kas „Me Gusta” !
Mūsų nariai gali pasirinkti labiausiai jiems patikusius šokių stilius, juos keisti, derinti, dalyvauti šokio pastatyme ir kūrime, taip pat jie yra aktyvūs mūsų organizuojamų renginių dalyviai ir netgi prisideda organizuojant renginį . Tarpusavio bendravimas, supratimas ir bendras darbas šokio aikštelėje užtikrina puikią nuotaiką, gerus rezultatus ir šokių studiją paverčia antraisiais namai.
 
Mūsų treneriai nuo mažens žavėjosi šokiais, daug laiko praleido šokių salėse lavindami choreografinius sugebėjimus ir kūną . Todėl šokių studijos „Me Gusta” tikslas yra perteikti sukauptą patirtį jaunimui, sužavėti juos šokių judesiais, paskatinti gilinti žinias ir tobulinti šokio technikas ir įgūdžius. To siekdami ir toliau planuojame rengti įvairius renginius, bei pasirodymus, ruošti savo šokėjus įvairiems čempionatams. Jauniausioms grupėms rengiame pasirodymus tėveliams.
 
Mes siūlome būtinai pas mus apsilankyti: padėsime jums išmokti šokti, išlavinti savo kūną bei praleisti linksmai ir energingai laiką. Šokių studija „Me Gusta” laukia jūsų visų – ir vaikučių ir neribojamo amžiaus jaunimo. Atvykit, pabandykit ir jums tikrai patiks

Kontaktai

Miestas: Kaunas
Adresas: Savanorių pr. 271, Savanorių 377, Kaunas
Internetinis puslapis: http://www.megusta.lt
Telefonas: +370 670 11955


Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą