Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Marijampolės aikido klubas

Žodis Aikido susideda iš trijų dalių: AI – harmonizuoti, KI – energija, DO – kelias. Sąlyginai vienu žodžiu tai galima būtų išversti kaip „Harmonijos kelias“.
Aikido įkūrėjas dažnai sulygindavo jeroglifo „AI“  – harmonija su vienodai skambančiu jeroglifu  – meilė. Tai yra žodis Aiki pagal skambesį gali reikšti ”Energijos harmonija“, kaip ir „Meilės energija“. 
 
Klube mes mokomės:
Ai – Harmonizuoti: 
Pasiekti kūno, minčių, dvasios, Visatos harmoniją. Gyventi santarvėje su mus supančia gamta, pažinti ir suprasti mus sąlygojančius Visatos dėsnius. Agresiją paversti meile – tai Aikido meilės ir harmonijos kelias.
KI – Energija :
KI energija, tai viena iš paslaptingiausių ir vakarų pasaulyje dar neištyrinėtų reiškinių. Tad mes klube ir mokomės pažinti mūsų kūną ir jame cirkuliuojančią KI energiją. Išmokti valdyti savo KI. Išmokti vieną KI rūšį pakeisti kita. KI pagalba išmokstame atskleisti neįtikėtinas ir užslėptas žmogaus kūno galimybes. 
DO – Kelias:
Kad pajausti energijas, harmoniją su Visata, KI judėjimą, iri pasiekti aukštesnę sąmonės būseną – neužtenka trijų kartų savaitėje ir po dvi valandas užsiiminėti. Ilgainiui tai tampa gyvenimo būdu – tai ir yra kelias.

Kontaktai

Miestas: Marijampolė
Adresas: Sporto g. 1, Marijampolė
Internetinis puslapis: http://www.taikoskelias.lt
Telefonas: 8 698 46289
Įmonės pavadinimas: Marijampolės aikido klubas

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą