Kaip numesti svorio
Ketvirtadienis 11 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

LAUMŽIRGIS, sporto klubas

Sporto klubas „LAUMŽIRGIS” atsirado patyrusių kovos menų entuziastų iniciatyva, siekiant sukurti saugią ir jaukią aplinką kovos menų praktikai, rengti aukštos kokybės treniruotes ir turėti visas galimybes įvairiapusiam asmeniniam tobulėjimui. Klube vyksta imtynių, smūgių technikos, fizinio lavinimo ir kt. treniruotės, nariai dalyvauja stovyklose, renginiuose, kartu leidžia laisvalaikį.

Sporto klubas „LAUMŽIRGIS” kviečia sportuoti vaikinus ir merginas, kurie: 1) domisi kovos menais, nori išmokti taisyklingos technikos bei siekti meistriškumo; 2) nori dalyvauti aukštos kokybės treniruotėse, gauti asmenines konsultacijas ir individualų dėmesį; 3) siekia pagerinti savo fizinę formą, išmokti geriau valdyti strestą, įgauti daugiau pasitikėjimo savimi
4) nori smagiai leisti laisvalaikį, sportuoti geranoriškame, draugiškame kolektyve; 5) siekia įvairiapusio tobulėjimo, ne tik kūno, bet ir proto bei dvasios ugdymo, nori išmokti dalykų, pritaikomų ne tik treniruočių salėje, bet ir kasdieniame gyvenime.

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Adresas: Aguonų g. 17, Vilnius
Internetinis puslapis: http://www.laumzirgis.lt
Telefonas: +370 699 04824


Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą