Kaip numesti svorio
Šeštadienis 25 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

G7 Sportas, šeimos sporto, sveikatos ir laisvalaikio klubas

Tai klubas šeimai – kiekvienas šeimos narys čia randa naudingą užsiėmimą sau.
Tai klubas aktyviems – visi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai turi galimybę fiziškai sustiprėti ir visapusiškai pasiruošti aktyviam laisvalaikio praleidimui.
Tai klubas tiems, kurie vertina komfortą ir kokybę – erdvės ir daug oro visiems. 
Jus aptarnauja paslaugus ir visada gerai nusiteikęs personalas – treneriai, instruktoriai ir administracijos darbuotojai.
Akivaizdus efektas – visiems siekiantiems atrodyti patraukliai  greičiau ir efektyviau. 
Turiningas laisvalaikis – tai pirmoje eilėje moralinis pasitenkinimas.  
Poilsis ir atgaiva – mūsų treneriai parinks jums optimalią treniruočių metodiką ir krūvius, supažindins su saugia ir efektyvia pratimų atlikimo metodika.
Pasirinkimo laisvė – pas mus galite pasirinkti tą veiklą, kuri jums patinka labiausiai: klasikinės treniruotės treniruoklių salėje, funkcinės treniruotės, asmeninės treniruotės, asmeninės treniruotės mažomis grupėmis, įvairios aerobikos rūšys, jogos ir Cigun užsiėmimai, krepšinis bei tinklinis
Treniruoklių salėje viskas yra jūsų patogumui: salė suskirstyta į penkias funkcines zonas – kardiotreniruoklių, jėgos treniruoklių, laisvų svorių, funkcinių treniruočių ir tempimo pratimų. Visi treniruokliai išdėstyti erdviai, yra palikti platūs praėjimai tarp jų. Treniruokliai suskirstyti pagal raumenų grupes – jie sustatyti taip, kad jūsų laikas salėje būtų išnaudojamas maksimaliai efektyviai ir produktyviai.

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Adresas: Grybo g. 7, Vilnius
Internetinis puslapis: http://www.grybo7.lt
Telefonas: 8 620 37777
Įmonės pavadinimas: UAB PUM Plius

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą