Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Diva Namai, sporto klubas

Nedidelės, jaukios ir šiltos sporto klubo erdvės primena savus namus – juk didinti fizinę ir psichologinę ištvermę kur kas efektyviau draugiškoje, teigiamai nuteikiančioje aplinkoje. Užsukę į „Diva Namus“ atrasite ne tik profesionalių trenerių vedamus užsiėmimus, bet ir ratą asmenybių, kuriuos vienija bendras tikslas – siekis pagerinti savo savijautą bei išvaizdą.

Divos Namų įkūrėja Vaiva Nepaitė siekia, kad sporto klubo aplinka būtų kuo jaukesnė ir artimesnė namams: „Nesekame tinklinių sporto klubų pavyzdžiu. „DivaNamai“ siekis – sukurti jaukią sporto klubo aplinką, kurioje dominuotų ne tobulų kūno formų kultas, o noras tobulėti – ir dvasiškai, ir fiziškai. Tai vieta, kurioje susitiks ir bendraus savo išvaizdą ar savijautą pagerinti norintys žmonės.“

Siekdami sukurti kuo tvirtesnę sporto klubo bendruomenę, ribojame žmonių skaičių užsiėmimuose iki 15. Be to, užsiėmimus visada veda tie patys treneriai. Šios taisyklė skirtos tam, kad kas kartą užsukę į „DivaNamai“ pasijaustumėte lyg namuose – čia kaskart rasite savą aplinką ir jau pažįstamus žmones, pamiršite rūpesčius ir rutiną.

Kontaktai

Miestas: Vilnius
Adresas: Gedimino pr.16, Vilnius
Internetinis puslapis: http://www.divanamai.lt
Telefonas: 8 649 99947
Įmonės pavadinimas: Divos Namai, UAB

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą