Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Aiki Shuren Dojo, Kauno Aikido ir Kendo klubas

„Aiki Shuren Dojo”, Kauno aikido, kendo ir iaido klubas buvo įkurtas 2000 metų sausio mėnesį. Klubo steigėjas ir vadovas Edgaras Indra. Klube praktikuojamas Takemusu Aikido, arba kitaip tradicinis Aikido, kendo – tradicinis Japonų fechtavimosi menas ir iaido – geležinio kardo (iaito) valdymo menas, atliekant kata, t.y. individualius, formalius kovos techninius elementus.
Kauno aikido, kendo ir iaido klubas „Aiki Shuren Dojo” įsikūręs Kauno centre, Mickevičiaus g. 2, Kauno moksleivių techninės kūrybos rūmuose. Klube japonų kovos menus praktikuoja visų amžiaus grupių žmonės. Salėje vyrauja darbinga, draugiška atmosfera, kurią padeda suformuoti nuoširdus bendradarbiavimas tarp pradedančiųjų, pažengusiųjų ir klubo vadovo. Klubo pavadinime žodis „shuren” reiškia sunkią, atsidavusią praktiką, tačiau svarbu, kad kiekvienas žmogus, užsiiminėjantis klube, turi galimybę treniruotis pagal savo sugebėjimus ir poreikius. Visiems klubo nariams yra sudarytos sąlygos treniruotis neribotą užsiėmimų skaičių per savaitę, pasirenkant patogų treniruočių laiką. Besitreniruojantys mūsų klube žmonės įgauna bendrą supratimą apie Japonijos ir Tolimųjų Rytų kultūrą, praleidžia laisvalaikį sportuodami su bendraminčiais, įgauna savigynos įgūdžių ir žinių apie sveiko gyvenimo būdą. Taip pat dalyvauja klube praktikuojamų kovos menų seminaruose, treniruočių stovyklose ir varžybose Lietuvoje ir užsienyje.
Klubas yra Lietuvos Takemusu Aikido asociacijos, Lietuvos jungtinės aikido federacijos, Lietuvos kendo asociacijos narys, bendradarbiauja su įvairiais tradicinių japonų kovos menų klubais Lietuvoje, taip pat su panašiomis organizacijomis užsienyje. Organizuoja seminarus ir treniruočių stovyklas, stengiasi palaikyti ir gerinti sportuojančių lygį.

Kontaktai

Miestas: Kaunas
Adresas: Mickevičiaus g. 2 , Kaunas
Internetinis puslapis: http://www.kaunas.aikido.lt
Telefonas: +370 683 71737
Įmonės pavadinimas: Vš. Į. „Harmoningos energijos lelias“

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Parašykite komentarą