Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Seksualūs naktinukai moterims – erotiški ir patogūs

Naktinukai

Kiekviena moteris savo miego drabužių arsenale turėtų rasti vietą seksualiems naktinukams. Ir ne tik tam, kad kaitintų vyro fantazijas, tačiau ir dėl savęs – tokie miego drabužiai damai suteikia seksualumo, didina pasitikėjimą savimi, verčia jaustis tikra erotikos karaliene. O juk kiekviena to nusipelnote! Šiandieninėje rinkoje labai platus seksualių naktinukų pasirinkimas – didelė dauguma jų tobulai apjungia patogumą ir elegantišką ar provokuojantį seksualumą.

NaktinukaiNėriniuoti, atlasiniai, trikotažiniai seksualūs naktinukai

Audinys yra vienas svarbesnių aspektų, kalbant apie miego drabužius. Rinkdamosi tinkamiausius vertinkite ne tik išvaizdą, bet ir patogumą bei nepriekaištingą komfortą miego metu. O suderinti tai nebus sunku. Medvilnė, šilkas, atlasas, šifonas – tai tik keli audiniai, puikiai apjungiantys ir patogumą, ir seksualumą.

Erotiški atlasiniai naktinukai, taip pat pasiūti iš satino atrodo žavingai dėl stilingo blizgesio, nepriekaištingo audinio kritimo. Iš atlaso, satino pasiūti moteriški naktinukai itin gundomai išryškina kūno linijas. Tokius rinkitės vasarai.

Prabanga ir elegancija alsuojantys šilkiniai naktinukai itin mėgiami moterų, neabejingų rafinuotumui, solidumui. Seksualūs šilko naktinukai moterims tikrai kaitins atmosferą miegamajame.

Trikotažiniai naktinukai tobulai priglunda prie kūno. Trikotažui būdingas švelnumas, audinys malonus odai, leidžia laisvai jai kvėpuoti, todėl su tokiais miego drabužiais jausitės ypač komfortiškai. Šie miego drabužiai tobulai tiks šaltuoju metų laiku.

Trikotažiniai medvilniniai, atlasiniai, šilkiniai ar iš kitų audinių pasiūti seksualūs naktinukai paprastai yra nėriniuoti – taip, būtent nėriniai yra ta detalė, kuri suteikia neįtikėtinai plačias galimybes varijuoti seksualumo ir erotikos kontekste: nuo gana kuklių, subtilių sprendimų iki itin išraiškingų, erotiškų ir drąsių.

Naktiniai moterims: pagal ką rinktis?

Moterims skirtų seksualių naktinukų įvairovė milžiniška, tad daugeliui kyla klausimas, kaip išsirinkti tokioje gausoje. Žinoma, labai svarbus jau minėtas audinys – įvertinkite, ar labiau patinka kūną aptempiantys trikotažiniai, ar švelnūs, elegantiški lengvo audinio.

Taip pat renkantis tikslinga įvertinti savo figūros tipą – tai leis išsirinkti naktinukus, su kuriais jausitės patogiai, o atrodysite pribloškiamai. Didelę krūtinę turinčioms moterims tobulai tiks krūtis prilaikantys erotiški naktinukai, turintys platesnes petnešėles. Mažą krūtinę turinčioms puikus pasirinkimas bus naktinukai su pakietintais kaušeliais. Turite plačius klubus ir jaučiate dėl to šiokį tokį diskomfortą? Rinkitės naktinukus, atidengiančius daugiau dekoltė, išryškinančius krūtinę ir laisvai krintančius ant klubų. Būkite tikra, žvilgsniai tikrai kryps ne į klubus. Jei jaučiate kompleksų dėl pilvuko, rinkitės naktinukus, kurių audinys laisvai krenta nuo krūtinės – toks modelis pabrėžia krūtinę ir paslepia pilvą. Bet kuriam figūros tipui tiks seksualūs nėriniuoti naktinukai.

Spalva taip pat svarbi. Ne paslaptis, itin gundantys bus raudoni naktinukai, nepaprastai gražūs yra smaragdiniai, rausvi, elegantiškai atrodo juodi, balti ir pan.

Seksualūs naktinukai moterims ir merginoms internetu

Seksualūs naktinukai internetu perkami labai dažnai. Toks pirkimo būdas leidžia moterims laisviau ir nevaržomai rinktis tai, kas suteiks progą miegoti patogiai ir drauge jaustis geidžiama, seksualia. Pirkti internetu labai patogu ir greita – šauni proga įsigyti šį tą erotiško savo miegui.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą