Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Plaukų priežiūra po sporto - kaip pasirinkti šampūną?

plauku prieziura po sporto kaip pasirinkti sampuna

Plaukai yra mūsų puošmena, tad natūralu, jei po kiekvienos treniruotės jaudinatės dėl prastos jų išvaizdos. Niekas nemėgsta nešvarių, prakaituotų plaukų, nebent tai būtų ant bėgimo takelio. Tačiau, ne visada galime išsiplauti galvą po kiekvienos treniruotės arba nežinome kokį šampūną rinktis, kad nepažeistume plaukų dažnu plovimu.

Plaukų priežiūraRinkitės tokį šampūną, kuris tinka jūsų plaukų tipui

Turbūt viena dažniausiai pasitaikančių klaidų yra tuomet, kai žmonės pasirenka savo plaukų tipui netinkantį šampūną. Tokios priemonės ne tik nepadės pagerinti plaukų būklės, bet ir gali ją pabloginti. Jei jūsų plaukai yra linkę sausėti, rinkitės tokį šampūną, kuris tinka sausiems plaukams. Riebesnio tipo plaukams turėtų būti naudojamas šampūnas riebiems plaukams – jis padės kovoti su sparčiai gaminamu riebalų pertekliumi.

Atsiminkite, kad šampūnas gali padėti išspręsti tam tikras plaukų problemas

Šiuolaikiniame pasaulyje šampūnų įvairovėje galima lengvai pasiklysti. Tačiau, esant tokiam plačiam pasirinkimui yra ir labai didelė dalis teigiamų dalykų. Jei turite tam tikrų problemų su savo plaukais, pasistenkite pasirinkti tokias priemones, kurios padėtų jas išspręsti. Pavyzdžiui, jei seniai kovojate su plaukų slinkimu, šampūnas nuo slinkimo jums tikrai padės šiek tiek pagerinti situaciją. Jei šią priemonę naudosite po kiekvienos treniruotės, efektą pamatysite tikrai greitai.

Naudokitės sausu šampūnu

Dažnas iš mūsų neturi laiko po intensyvios treniruotės dėmesingai išsiplauti galvą. Neretai skubame į darbus ir mums reikia kuo greičiau atgauti reprezentatyvią išvaizdą. Tokiomis dienomis drąsiai galite naudotis sausu šampūnu. Svarbiausia, kad nepurkštumėte jo tiesiai ant šlapių plaukų. Jis puikiai tiks išsidžiovinus plaukus arba, geriausiu atveju, prieš tai dar ir praskalavus juos vandeniu. Taip pat, galite pabandyti pasipurkšti sausu šampūnu prieš treniruotę – jis sugers prakaito perteklių.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą