Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Platus lieknėjimo papildų pasirinkimas

lieknėjimo papildai

Nuostata, jog moterys nori sulieknėti tik dėl grožio jau seniai pasenusi. Šiandien savo kūnu rūpinasi ir moterys, ir vyrai. Beje, vis dažniau tuo susirūpina ir vyresnio amžiaus žmonės. Taigi, galima teigti, jog egzistuoja daugybė priežasčių, kodėl norima sulieknėti.

lieknėjimo papildai

Antsvoris yra vienas daugelio grėsmingų ligų, sakykim, cukrinio diabeto, širdies bei kraujagyslių, faktorius. Reiktų nepamiršti ir psichologinės pusės – su antsvoriu susijęs savigarbos ir pasitikėjimo savimi trūkumas. Tai, kaip žinia, sukelia depresyvias nuotaikas, kurios gali išsivystyti į rimtesnius negalavimus.

Džiugina tai, jog šalia nemažo kiekio priežasčių, kodėl norime mesti svorį, egzistuoja ne ką mažiau būdų, kaip kovoti su šia neganda. Vienas tokių – lieknėjimo papildai.

Platus lieknėjimo preparatų pasirinkimas

Pagrindinis ir bendras visų maisto papildų veikimo principas – padidinti organizmo riebalų apykaitą, dar kitaip vadinamą metabolizmą, kalorijų sunaudojimą arba sumažinti riebalų pasisavinimą.

Pagal savo veikimo principą skirtingi lieknėjimo papildai atlieka skirtingas funkcijas. Mes išskirsime pačias pagrindines, o jūs, rinkdamiesi preparatą, pritaikykite jį pagal savo poreikius. Taigi:

  • Papildai, kurie skatina riebalų sudeginimą. Jie sparčiai skatina susikaupusių riebalų apykaitą, padeda transportuoti riebalus į ląsteles. Ten riebalai paverčiami energija. Tuo pasižymi omega-3 riebalų rūgštys, linų sėmenys, soja, vitaminas C.
  • Papildai, kurie slopina riebalų pasisavinimą. Tą puikiai atlieka chitosanas. Ši medžiaga turi teigiamą elektrinį krūvį, kuris traukia neigiamą krūvį turinčias medžiagas, tokias kaip riebalai ir tulžies rūgštys. Taip sutrikdomas riebalų pasisavinimas.
  • Papildai, kurie slopina riebalų susidarymą. Viena tokių medžiagų yra hidroksicitrinos rūgštis. Ji sulėtina riebalų gamybą iš angliavandenių ir baltymų.
  • Papildai, kurie suteikia energijos. Egzistuoja medžiagos, kurios stiprina kitų organizmui reikalingų medžiagų poveikį. Tai – pantoteno rūgštis, fosforas, karnitinas, B grupės vitaminai.
  • Papildai, kurie slopina stresą ir alkį. Jeigu pajutę bent menkiausią stresą puolame nevalingai valgyti, tuomet reikalingi streso slopintojai. Tą puikiai atlieka raudonųjų dobilų žiedai, valerijono šaknis, ženšenis ir kt. Alkį efektyviai numalšins krapai, raudonojo dobilo žiedai.

Kur pirkti lieknėjimo papildus?

Nuodėmė būtų nepaminėti, kad su dauguma maisto papildų nėra atlikta klinikinių tyrimų, todėl tiksliai nežinomas jų veiksmingumas. Tad, kur nusipirkti saugius ir efektyvius lieknėjimo papildus? Lietuvoje jie parduodami vaistinėse ir yra tikrai saugūs.

Atsargiai reikėtų elgtis su įvairiais platintojais, bandančiais įteigti, jog jų prekė padarys stebuklus. Atminkite, lieknėjimo papildai bus veiksmingi tuomet, jeigu juos derinsite su pilnaverte mityba ir aktyviu gyvenimo būdu.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą