Kaip numesti svorio
Antradienis 25 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Pirkiniai pačiai nenuobodžiausiai vasarai

dviratis

Nors karantinas nemažai kam sujaukė kelionių ar kitokius planus, linksmybės tikrai neturi liautis ir likusia vasaros dalimi pasidžiaugti dar galima! Net, jeigu šį straipsnį skaitote vasarai jau praėjus, galite pradėti ruoštis ateinančiai, kuri bus tikrai geresnė ir mažiau įtempta nei šioji (bent jau taip tikimės ir tuo pačiu persispjauname per kairį petį). Pirkiniai, kuriuos išvardinsime šiame sąraše – universalūs. Juos bus galima naudoti įvairiausiose vietose, todėl juos įsigyti tikrai verta, ypač, jeigu ieškote aktyvių ir linksmų pramogų šiltuoju metų laiku, kada šviečia saulė ir norisi veiksmo. Taigi, be tolesnių atidėliojimų pristatome pirkinius, kurie tiks aktyviam laisvalaikiui vasarą!

Elektrinis dviratis

dviratisNors tai nėra pirmasis dalykas, kuris mums visiems šauna į galvą, kai išgirstame žodį „vasara“ arba pagalvojame apie ją, bet tai tikrai nereiškia, kad elektrinis dviratis negali būti puikiu vasaros pirkiniu.

Priešingai. Įsigijus elektrinį dviratį galimybių ir variantų, ką veikti ir kur keliauti, tik padaugėja. Visų pirma, elektrinis dviratis leis daug paprasčiau ir greičiau įveikti ilgus maršrutus. Visų antra – padės sutaupyti jėgų minant į kalną arba važiuojant vingiuotais, sudėtingais maršrutais. Visų trečia, elektrinis dviratis visada leidžia labiau mėgautis pačia kelione ir gamta bei aplinkos grožiu. Tad čia pavyks nušauti du zuikius vienu šūviu. Po kelionės dar turėsite jėgų įrengti stovyklavietę ar išsikepti vakarienę, o ir atstumą, tikriausiai, įveiksite didesnį nei su paprastu dviračiu.

Kiek toks malonumas kainuoja? Visa tai galima rasti internete. Kainos yra labai įvairios, tačiau štai kiek kainuoja elektriniai dviračiai varle.lt portale.

Nardymo įranga

Nerti nebūtina giliai. Tiesa, be tinkamos patirties ir prižiūrinčių asmenų, to daryti net nepatariame. Tačiau kai kalba pasisuka apie paviršinį nardymą arba pasiplaukiojimą po vandeniu nedideliame gylyje – visa tai pradeda atrodyti kaip smagus laisvalaikio praleidimo būdas.

Įprastai pakanka tik vamzdelio, nardymui skirtų akinių ir/arba kaukės bei kokių nors ląstų arba panašių plaukmenų. Jeigu nardote paviršiuje, įsigykite ir pripučiamą liemenę, kad viskas būtų saugiau.

Teniso raketės

Juk Kalifornijoje žmonės tenisą žaidžia ne be priežasties. Visų pirma tai yra labai kūno tonusą gerinantis ir raumenis išjudinantis sportas. Visų antra – žaisti gryname ore, po atviru dangumi yra ypatingas malonumas. Paprastai pasižaisti nebūtini jokie įgūdžiai, todėl tai daryti gali kiekvienas iš mūsų. Viskas ko reikia yra sportiniai bateliai, sportinė apranga, teniso raketė ir vienas-kitas kamuoliukas. Pradžioje galite mokytis atmušinėdami aparato „išspjautus“ kamuoliukus, o vėliau pradėti žaisti prieš oponentus.

Golfo lazdos

Daug kas sako, kad golfas – turčių sportas. Visai nebūtinai. Toks įvaizdis susidaro dėl to, kad daugybė JAV esančių >country club arba laisvalaikio klubų yra įkurti šalia golfo aikštynų, tačiau ne visi golfo aikštynai yra prie tų laisvalaikio klubų. Jų privačios teritorijos yra atskirtos nuo miesto ir žiniasklaidos šurmulio, dėl to ten važiuoja garsenybės ir turtuoliai, mat patekti ten galima tik susimokėjus nemažą nario mokestį.

Na, o pačias golfo lazdas ir aprangą galima įsigyti už labai adekvačią sumą. Tiesa, reikėtų nepamiršti ir kamuoliukų, bet juos paprastai suteikia pats golfo klubas.

Kelionė

O kas galėtų pasakyti, kad kelionė nėra pirkinys? Nesvarbu ar ruošitės nuvykti į 5* kurortą Maldyvuose, aplankyti Romos Imperijos griuvėsius Pietų Europoje, užsikelti į dangoraižį Šanchajuje ar papramogauti Palangos paplūdimiuose, kelionė yra tas pirkinys, kuris pažymės visą vasarą.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą