Kaip numesti svorio
Penktadienis 12 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Pasiekite svajonių kūną

Pasiekite svajonių kūną:

Pasiekite svajonių kūną: viskas, ką reikia žinoti apie pilvo plastiką

Pilvo plastinė chirurgija, dar vadinama abdominoplastika – tai pilvo išvaizdos gerinimo ir talijos pertvarkymo operacija, kurios metu pašalinamas odos ir riebalinio audinio perteklius. Pilvo plastika dažnai derinama su diastazės tiesiosios žarnos pašalinimu ir išvaržų taisymu.

Abdominoplastika – pagrindinė informacija

Abdominoplastika – tai chirurginė procedūra, kurios tikslas – pagerinti pilvo išvaizdą ir formą pašalinant odos ir riebalų perteklių. Ji atliekama taikant bendrąją anesteziją ir paprastai trunka nuo 3 iki 5 valandų. Procedūros metu chirurgas padaro pjūvį apatinėje pilvo dalyje ir pašalina odos ir riebalų perteklių. Suteikiamas plokščio pilvo ir sumodeliuoto liemens efektas.

Ši procedūra ypač rekomenduojama tiems, kurie dėl nėštumo ar didelio svorio netekimo susiduria su pilvo odos pertekliumi. Tai nėra antsvorio turintiems pacientams skirta operacija ir negali būti laikoma vienu iš būdų numesti svorio. Daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje: gpklinika.lt.

Pasiekite svajonių kūną:

Kaip atsigaunama po pilvo plastikos?

Atsigavimas po pilvo plastikos yra labai svarbi sveikimo proceso dalis. Jis paprastai trunka nuo 4 iki 8 savaičių. Dėl gana didelio įsikišimo į paciento pilvo struktūras atsigavimui reikia šiek tiek kantrybės ir atsakingo požiūrio į visas medicinines rekomendacijas.

Pirmosios dienos po operacijos

Tinkamas, gydytojo ir kineziterapeuto nurodytas, pooperacinis gydymas yra labai svarbus sveikimo elementas, kuris lemia galutinį procedūros rezultatą.

Po operacijos pacientas aprengiamas specialiu kompresiniu diržu ir dvi dienas lieka klinikoje. Jau kitą dieną jis atsikelia padedamas kineziterapeuto, nes laipsniškas grįžimas prie kasdienės veiklos yra itin svarbus elementas. Kelias dienas po operacijos pacientas turi judėti šiek tiek pasilenkęs. Pilvas gali būti šiek tiek patinęs ir skausmingas, tačiau laikui bėgant šie nepatogumai išnyksta, o juos dar labiau palengvina paskirti nuskausminamieji ir priešuždegiminiai vaistai.

Pooperacinė priežiūra

Pirmąsias kelias dienas po operacijos reikėtų vengti sunkaus maisto, jis turėtų būti lengvai virškinamas – gausus vitaminų, mineralų ir skaidulinių medžiagų. Prieš operaciją ir po jos patartina nerūkyti ir nevartoti alkoholio, ypač pirmosiomis sveikimo savaitėmis.

Kompresinį diržą, kuris pacientui uždedamas operacijos dieną, reikia nešioti mažiausiai 6-8 savaites, jį reikia nusiimti tik maudantis.

Grįžimas prie veiklos

Po pilvo plastinės operacijos ramiam atsigavimui turėtumėte skirti maždaug 14 dienų. Praėjus šiam laikui, galite galvoti apie grįžimą prie sėdimo darbo, o grįžti prie fizinio aktyvumo galima po dviejų mėnesių. Viso sveikimo proceso metu taip pat svarbu bendradarbiauti su kineziterapeutu, kuris padės jums pereiti nuoseklius grįžimo prie veiklos etapus ir kartu su kosmetologu pasirūpins rando išvaizda.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą