Kaip numesti svorio
Šeštadienis 25 Gegužė 2024
mitybos planai
asliekna

Papuošalai, puošiantys bet kokio amžiaus moterį

papuosalai puosiantys bet kokio amziaus moteri

Papuošalai yra neatsiejami nuo moteriškosios lyties atstovių. Nuo pat senų laikų moterys puošdavosi perlais, auksu ir deimantais, taip demonstruodamos savo statusą. Dar senovės išminčiai teigdavo, kad papuošalus nešiojanti moteris rodo meilę sau ir yra patrauklesnė aplinkiniams.

Moterys yra labai išrankios ir įdomios, tad jų skonis papuošalams bei juvelyriniams dirbiniams per gyvenimą gali pasikeisti šimtus kartų. Tačiau, tam tikri brangakmeniai ir papuošalai savo vertės nepraras niekada, o taip pat tiks ir bet kurio amžiaus moteriai.

Auksiniai auskarai

Tikriausiai beveik kiekviena moteris jau nuo pat vaikystės nešioja auskarus. Tėvai dažnai mėgsta vos tik gimusioms mergaitėms pradurti ausis, tad auskarai ne vienai tampa pirmuoju papuošalu. Auksiniai auskarai niekada nepraras savo vertės ir visada bus madingi. Taip pat, jie puikiai tiks bet kurio amžiaus moteriai. Jei pasirinksite klasikinio stiliaus auskarus, jie tarnaus jums metų metus, o gal net ir visa gyvenimą.

papuošalaiAuksinės apyrankės

Apyrankes mėgsta tikrai ne kiekviena. Skirtingose šalyse jos turi labai įdomią ir specifinę simboliką. Pavyzdžiui, senovės egiptiečiai tikėjo, kad apyrankė, apjuosta per moters ranką, suteikia jai tvirtumo, pasitikėjimo savimi bei apsaugo nuo piktos akies. Mūsų laikais apyrankės dažnai moteriai yra tiesiog patogumo ir grožio reikalas. Tad, mėgstančios nešioti jas kasdien, minimalistinio stiliaus auksinės apyrankės bus puikus pasirinkimas. Jos niekada neišeis iš mados ir džiugins bet kurio amžiaus moterį.

Deimantai

Priimta manyti, kad deimantai žymiai labiau tinka brandžiai moteriai. Tai nėra visiškai tiesa. Priklausomai nuo deimanto karato, dydžio bei formos, jis gali papuošti bet kokio amžiaus moterį. Svarbu paminėti, kad ieškant papuošalų su deimantais kasdieniam nešiojimui, derėtų rinktis klasikinius variantus, kuriuos bus paprasta derinti prie skirtingos aprangos.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą