Kaip numesti svorio
Penktadienis 19 Liepa 2024
mitybos planai
asliekna

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas visam laikui

elektroepiliacija Kaune

Nuolat ataugantys plaukeliai – tai aktuali problema daugumai žmonių. Pasaulyje yra sukurtų daugybę būdų, kurie padeda kovoti su šia problema, tokie kaip skutimasis, depiliacijos kremai, depiliacija vašku ar medumi, elektroepiliacija bei kiti.

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie efektyviausią bei pažangiausią plaukų šalinimo būdą – elektroepiliaciją, taip pat apie elektroepiliaciją Kaune.

Plaukelių šalinimas visam laikui

elektroepiliacija KauneVienintelis kliniškai patvirtintas pasaulyje būdas visiems laikams atsikratyti nepageidaujamų plaukų yra elektroepiliacija. Šią procedūrą galima atlikti visoms kūno vietoms, pradedant nuo veido užbaigiant kojomis.

Didelis privalumas yra tame, kad ji tinka bet kokio pigmento plaukui, taigi ją galima atlikti kiek šviesiaplaukėms, tiek ir tamsiaplaukėms, bet skaitosi, kad tamsaus plauko savininkėms ši procedūra yra veiksmingesnė.

Kauno depiliacijos paslaugos – Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras

Kaip atliekamas plaukų šalinimas?

 • Visų pirma, prieš atliekant elektroepiliaciją, specialistas apžiūri kliento odos tipą, plauko būklę, storį bei gylį. Vėliau yra pasirenkamas tinkamiausias elektroepiliacijos metodas tam, kad galima būtų pasiekti efektyviausią rezultatą.
 • Visų antra, pereinama prie pačios procedūros kai į plauko folikulą yra įvedamas zondas ir yra paleidžiamas impulsas. Dažniausiai tokia procedūra užtrunka nuo 15 minučių iki 3 valandų. Viskas priklauso nuo depiliuojamos vietos bei plaukelio sudėties.
 • Pavyzdžiui, elektroepiliacija pažastų sričiai pirmą kartą užtrunka iki 3 valandų. Kai ateina laikas pakartoti procedūrą maždaug (po 4 savaičių), procedūros laikas sutrumpėja apie 30%.
 • Galiausiai, elektroepiliacija yra kartojama iki tol, kol klientas lieka patenkintas rezultatais, bet vidutiniškai užtenka apie 3 procedūrų.

Elektroepiliacija Kauno mieste

Elektoepiliacijos procedūra tapo labai populiari Lietuvoje, taigi ją galima atlikti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste. Vienas iš populiariausių depiliacijos salonų, kuris pasižymi savo profesionalumu yra Kauno depiliacijos centras Epil, kuris randasi Kęstučio g. 93.

Jame yra naudojama inovatyviausia pasaulyje Apilus xCell aparatūra iš Kanados. Ji yra viena iš galingiausių, turinti 27,12 MHz radiodažnį, taigi visos procedūros yra atliekamos ypač greitai.

Šios aparatūros pasirinkimas buvo labai kruopščiai apgalvotas, kadangi buvo atsižvelgta į tokius aspektus kaip:

 • prekės ženklo patikimumas,
 • ilgaamžiškumas,
 • aparatų techninės charakteristikos,
 • atsiliepimai iš kitų elektrologų visame pasaulyje.

Taigi, galima drąsiai naudotis šio salono paslaugomis, kadangi buvo patvirtinta, kad jos aparatūra yra viena iš kokybiškiausių variantų. Reikėtų pabrėžti, kad Apilus xCell aparatūra yra su tokiomis funkcijomis kaip: PicoFlash, MultiPlex, MeloFlash, Synchro, PicoBlend, OmniBlend, MultiBlend ir t.t.

Grožio ir sveikatos sektoriai Kauno mieste

Kaunas – tai antra Lietuvos Respublikos sostinė, kuri remiantis 2020 metų statistika turi 289 380 gyventojų. Svarbu yra pabrėžti, kad Kauno miestas išsiskiria išplėtota asmens sveikatos priežiūros bei grožio paslaugų infrastruktūra.

Miestas ypatingai daug dėmesio bei lėšų skiria šių sektorių plėtrai, taigi atsiranda naujos sveikatos, grožio paslaugų suteikimo įmonės. Tad, Lietuva gali didžiuotis tuo, kad Kauno dėka yra stengiamasi pasiekti Europos lygio.

Apibendrinant
Straipsnyje aptarėme aspektus, susijusius su tokia plaukų šalinimo procedūra kaip elektroepiliacija, taip pat elektroepiliacija Kauno Epil salone bei galiausiai trumpai aptarėme Kauno miesto bei grožio, sveikatos sektorių sąsajas.

Depiliacijos centrą Kaune rasite adresu: Kęstučio g. 93

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą