Kaip numesti svorio
Penktadienis 14 Birželis 2024
mitybos planai
asliekna

Naudingiausi papildai ir kosmetikos produktai odai

papildai odai

Graži ir skaisti veido oda – kiekvienos moters siekiamybė. Skaisti ir be raukšlių oda vizualiai atjaunina moteris, todėl visos dailiosios lyties atstovės stengiasi pasirūpinti savo veidu. Natūralu, kad bėgant metams mūsų veiduose atsiranda vis daugiau raukšlių, ir jis praranda spindesį.

Tačiau yra priemonių, kurios gali padėti išlaikyti gražią ir skaisčią veido odą net ir brandžiame amžiuje. Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti, kokios tai priemonės. O galbūt jas jau naudojate? Bet kokiu atveju, naudinga žinoti, kad:

papildai odai

Kolagenas

Kolagenas yra labai naudingas ne tik sąnariams, bet ir odai. Kolagenas ir sveika oda – neatsiejami komponentai. Kolagenas drėkina odą, gali pagerinti jos elastingumą ir išvaizdą. Jis padeda užkirsti kelią raukšlių formavimuisi, suteikia odai skaistumo.

Bendras kolageno kiekis mūsų kūnuose siekia 30 procentų, tačiau nuo 25-30 metų (priklausomai nuo žmogaus), jis pradeda kristi. Tinkamam kolageno kiekiui organizme palaikyti puikiai tinka kolageno papildai, taip pat odai naudingi ir kremai su kolagenu.

Vitaminas C

Vitaminas C padeda kolageno gamybai. Vienas iš svarbiausių komponentų, dalyvaujančių kolageno sintezėje, yra vitaminas C. Jo gausu citrusiniuose vaisiuose, brokoliuose, paprikose, kopūstuose, todėl įtraukite šiuos maisto produktus į savo racioną. Be to, pats vitaminas C suteikia odai skaistumo, todėl naudingi ir šiuo vitaminu praturtinti kosmetikos produktai.

Paaukių kremas

Paakių kremas nuo raukšlių iš tiesų veikia, jeigu jis pradedamas naudoti anksti. Paakiai – jautri vieta, kuria reikia tinkamai rūpintis, ją drėkinti.

Kremai nuo raukšlių ne tik suteikia reikiamos drėgmės, bet ir padeda palaikyti odos skaistumą ir standumą, užkerta kelią raukšlių formavimuisi ir suteikia veidui sveiko atspalvio, jeigu pradedamas naudoti anksti, tik pastebėjus pirmas raukšles.

Selenas

Selenas naudingas plaukams, nagams ir odai. Selenas stabdo laisvuosius radikalus ir taip užkerta kelią raukšlių formavimuisi, taip pat saugo odos ląsteles nuo ultravioletinių spindulių žalos, uždegimo ir pigmentacijos.

Peptidai

Peptidai – itin odai naudingos amino rūgštys. Peptidai yra aminorūgštys, kurios sudaro tam tikrus baltymus, reikalingus odai. Tiksliau, kolagenas yra sudarytas iš trijų polipeptidinių grandinių, todėl peptidai taip pat skatina jo gamybą. Kremai su peptidais yra visiškai saugūs kasdieniam naudojimui.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą