Kaip numesti svorio
Trečiadienis 17 Balandis 2024
mitybos planai
asliekna

Nagų lipdukai. Kas jie ir kam jie naudojami?

nagų lipdukai

nagų dailėMoterys besidarančios manikiūrą ar pedikiūrą nuolat nori atrodyti stilingai. Kas kartą, atlikdamos šią grožio procedūrą, sugalvoja vis kitokį raštą ar pasirenką patinkančias spalvas nagų lakavimui.

Subtilumo ir žaismingumo įneša įvairūs nagų lipdukai, kurie labai papuošia nagus. Jie skirti dekoruoti nagą po to, kai jis yra nulakuojamas. Įvairių lipdukų pagalba yra sukuriamas išskirtinis dizainas, kuris išpildys bet kurios moters lūkesčius.

Nagų lipdukų įvairovė

nagų lipdukaiNagų lipdukų pasirinkimas labai platus, o jų naudojimo technika be galo įvairi. Skiriamii klasikiniai ar vandeniniai, 3D, trafaretiniai bei vandeniniai lipdukai visam nagui. Svarbiausia – pasirinkti jums labiausiai patikusius.

Lipdukų piešinių pasiūla taip pat labai plati. Galite rinktis paprastus paveikslėlius, kuriuose pavaizduota įvairi augmenija: medžiai, gėlės, žolės.

Nagų lipdukai tikrai stulbina savo įvairove: juose taip pat gali būti pavaizduoti įvairūs modernizuoti žmonių veidai, pastatai, mandalos, gyvūnai, sentimentalūs užrašai, vaisiai ir begalybė kitokių paveikslėlių.

Visų šių lipdukų galite rasti įvairių dydžių bei spalvų: pasteliniai, spalvoti, juodai balti. Komponuoti lipdukus ant nago labai paprasta, derinkite juos su nagų lako spalvomis ir galutinis rezultatas jus tikrai nustebins, kuriuo liksite patenkinta.

Lipdukų naudojimas

Vandeniniai lipdukai būna įvairių spalvų. Jie naudojami tada, kai nulakavus nagą paskutiniu akrilo, nagų lako, gelinio lako ar gelio sluoksniu yra nuimama viršutinė nagų lipduko plėvelė.

Tuomet yra iškerpama reikiama forma ir pincetu lipdukas laikomas panardintas į vandenį apie 5-10 sekundžių. Vėliau lipdukas nuimamas nuo popieriaus ir nusausinamas.

nagų lipdukai

Toliau jis prispaudžiamas ant dar lipnaus nago paviršiaus. Galiausiai yra užtepamas viršutinis gelio, nagų lako ar gelinio lako sluoksnis. Tokia procedūra atliekama ant visų nagų arba tik kelių pasirinktų ir rezultatas gaunasi stulbinantis.

Klasikinių lipdukų naudojimo technika labai panaši kaip vandeninių. Tačiau šiam būdui nereikia jokio vandens. Norimas lipdukas yra tiesiog iškerpamas ir uždedamas ant natūralaus arba jau padengto minėtomis medžiagomis nago ir galiausiai ant užklijuoto lipduko nagas yra padengiamas viršutiniu gelinio lako, nagų lako ar gelinio lako sluoksniu.

Kaip numesti svorio
Straipsnį vertinu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraunasi
Dėkojame, kad balsavote.
Jūsų įvertinimas:
Parašykite komentarą